Skocz do zawartości
Forum

Jakie sposoby na radzenie sobie ze stresem


Gość Remilda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karol123

Uważajcie z tymi lekami na nerwicę i uspokajającymi. Moja dziewczyna nieźle przesadziła do tego stopnia, że byla na detoksie lekowym. To nie są proste sprawy, na szczęście detoks Fenix jej pomogl i już jest wszystko ok. Więc uważajcie na siebie, bo skutki mogą być tragiczne

Odnośnik do komentarza

Dobra książka, ciekawy film, długi spacer, gdy jestem bardzo zestresowana, albo idę pobiegać po parku albo wchodzę na 

https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html i ćwiczę do momentu, aż się porządnie zmęczę. Takie fizyczne zmęczenie poprawia mój nastrój. Nie ma się co dziwić, podczas ruchu organizm uwalnia hormony szczęścia. 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie odskocznią jest sport, spacer, książka. Tak jak dziewczyny pisały każdy musi znaleźć to co przynosi efekt. Przez jakiś czas na początku, po zmianie pracy wspomagałam się Protego Stres i sen. To naturalny, ziołowy suplement. Nie wpłynie na twoją aktywność w pracy ale fajnie wycisza i ułatwia zasypianie.

Odnośnik do komentarza

Trzeba uważać z suplementami na stres, to jasne. Wg mnie zawsze lepiej sięgnąć po preparat na bazie naturalnych składników, bo będzie miał trochę delikatniejsze działanie i nie obciąży tak wątroby. Dobry suplement diety na sen będzie miał w sobie np. wyciąg z chmielu, melatoninę lub melisę. Z własnego doświadczenia polecam suplementy na sen Aura Herbals (kapsułki Mój sen)

Odnośnik do komentarza

Dwie rady ode mnie:

Poznaj swoje nowe obowiązki i oczekiwania. Skup się na tym, co jest ważne i co musisz zrobić, aby być skutecznym na nowym stanowisku. Bądź otwarty na naukę nowych umiejętności i podejmowanie wyzwań.

Planuj i organizuj swoje zadania. Utwórz listę priorytetów i zaplanuj swoje zadania na dzień lub tydzień. Będzie to pomagać Ci w kontroli nad swoim czasem i uniknięciu poczucia przeciążenia.

Poczytaj sobie również o tych ziołach na stres https://loremvit.pl/produkt/uspokojenie/ Wiele z nich wykazuje uspokajające działanie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...