Skocz do zawartości
Forum

Usuwanie znamion w Krakowie


Gość Golddi

Rekomendowane odpowiedzi

czy usuwala ktoras z Was znamiona? mam pare i male kompleksy w zwiazku z tym.. sa male ale wypukle i malo estetyczne.. bardzo chcialabym sie ich pozbyc.. odpowiedzcie mi, prosze:
czy zajmuje sie tym 'zwykly' dermatolog?
czy robi to 'od reki' w swoim gabinecie?
jak w ogole taki zabieg przebiega?
ile kosztuje?
bardzo prosze o informacje na ten temat 

Odnośnik do komentarza

Zależy jaki dermatolog. Aby usuwać znamiona trzeba mieć do tego przygotowane miejsca oraz specjalne narzędzia. NIe każdy dermatolog się tego podejmie.

Proponowałabym zapisać się do tej kliniki: https://magnopere.pl/laserowe-usuwanie-zmian-skornych/ , Klinika specjalizuje się w wycinaniu znamion. Polecam zamiast lasera wycinanie tradycyjne. Dzieki temu wycięty pieprzyk jest wysyłany do badania histopatologicznego i mozna stwierdzić czy nie posiadał komórek rakowych

Odnośnik do komentarza
Gość angelika80

Ja usuwałam swoje znamię w galmedic w Krakowie. Najpierw wykonałam badanie histopatologiczne, a później pod znieczuleniem miałam usuwane znamię. Mogę polecić ? Nie mam żadnego śladu po znamieniu.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszk@
32 minuty temu, Gość angelika80 napisał:

Ja usuwałam swoje znamię w galmedic w Krakowie. Najpierw wykonałam badanie histopatologiczne, a później pod znieczuleniem miałam usuwane znamię. Mogę polecić ? Nie mam żadnego śladu po znamieniu.

również usuwałam moje 2 znamiona w galmedic. Wszystko się super szybko wygoiło. Byłam zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...