Skocz do zawartości
Forum

Lęki? Derealizacja? Nerwica?


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Chciałabym opisać problem, z którym nie bardzo wiem, jak sobie poradzić. Mam 19 lat- od dawna czułam się źle przebywając wśród ludzi, na niektórych lekcjach w szkole źle się czułam, aczkolwiek ostatnio stres zjadł mnie totalnie, nie było chwili, gdy się nie stresowałam. Po powrocie do domu byłam zdruzgotana, od dwóch dni czuję się nieobecna, czuję pustkę w środku, a postrzeganie świata jest powierzchowne, czuję jakbym była zaspana.Nie mam siły wykonywać jakichkolwiek czynności . Nie wiem co mi dolega, czy jest to konsekwencja zakorzenionych od dawna lęków, czy może choroba fizyczna wymagająca leczenia? Byłabym wdzięczna za poradę lub odpowiedź kogoś, kto ma podobne doświadczenie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2020 o 10:23, Gość Natalia napisał:

czy jest to konsekwencja zakorzenionych od dawna lęków, czy może choroba fizyczna wymagająca leczenia?

Pewnie tak i czas najwyższy zapisać się do psychiatry. Prawdo podobnie masz nerwicę.

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Trochę to wygląda tak jak u mnie a ja mam stwierdzoną nerwicę lękową. Najlepiej jakbyś udała się do specjalisty bo takie rzeczy się leczy. Ja jestem teraz na terapii online u pana Michała Matyjaszkiewicza. Widzę już dużą różnicę w życiu sprzed i w trakcie terapii. Nie zwlekaj bo jeśli masz nerwicę i nic z tym nie zrobisz to może się tylko pogorszyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...