Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nie sądziłam że będę korzystać z takiej pomocy, ale warto wstępnie dopytać. Wizyta u ginekologa dopiero za 3 tygodnie - prywatnie. Jakiś czas temu miałam plamienia miedzymiesia zkowe z bólem brzucha, podejrzenie polipa, ale po miesiączce okazało się że to nie polip. Szukamy dalej, progesteron w 23 dniu cyklu idealny. Plamienia ustały więc nie poszłam już na wizytę. Minęło kilka miesięcy i teraz znowu miałam plamienie po wysiłku fizycznym (bieganie zawody) dosyć spore cały dzień brązowe plamienia do tego mały czerwony skrzep. Często mam wzdęty brzuch ostatnio pobolewa brzuch z różnych stron i plecy. Czy to może być powiązane? Trochę się wystraszyłam.. Wiem że to może być wszystko i nic, ale do wizyty jeszcze 3 tygodnie. Dziękuję za wskazówki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzktmaja taka wiedze lekarska

Odnośnik do komentarza

Endometrium, pcos etc... ginekolog ci wszystko powie albo zleci badania, poza tym sama możesz sprawdzać sobie swój cykl, jest dużo urządzeń, które w tym pomagają, ja używam cyklotestera myway no i wiem w którym jestem dnu cyklu a kiedy jest owulacja 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...