Skocz do zawartości
Forum

Skuteczne afrodyzjaki


Gość Irma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bretania

Hiszpańska mucha - całkiem dobra, mówię z doświadczenia. Działa najlepiej gdy zrobisz odpowiednią atmosfere A więc jakaś wspólna kąpiel, może świeczki zapachowe, albo jakieś kadzidła. Wiesz, aby coś się działo. My robimy sobie coś takiego raz w tygodniu i jest super A jeszcze bym zapomniała, fajnie działa taka musująca kulka zapachowa.

Odnośnik do komentarza

Dla kogo szukasz ??? Bo nie ma czegoś takiego jak wspólny afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn. Jeśli dla kobiety jedyne tabletki które naprawdę mogą mega pobudzić to Feminam Libido w składzie mają jakieś zioła z Ameryki Południowej. Ja biorę i powiem krótko jest orgazm zawsze. Co dla faceta mój łyka na przykład oprócz Cynku takie Prosent 600 tabletki z bykiem na opakowaniu. Też mają mocny skład kiedyś używane do zapładniania klaczy a teraz jest wersja dla ludzi - mężczyzn :)) Dostaje po nich takiego popędu że czasami muszę ....... uciekać :)) dobre są też w tym że jest po nich mega duży wytrysk :))

Odnośnik do komentarza

Coś w ten deseń. Po prostu masz wiekszą ochotę. Ale pamiętaj, że jak nie będzie nastroju to nawet Ci hiszpańska mucha nie pomoze. Musi Ci się jednak chcieć trochę uprawiać seks. Tak wiec polecam przygotować otoczenie, ładna pościel, świece i te sprawy Hiszpańska mucha to ukoronowanie/

Odnośnik do komentarza

I to i to Jestem taka bardziej nakręcona na seks ( chociaż to nie tylko ja ale również i mój facet ponieważ oboje bierzemy - ponoć działa tylko na kobiety ale na mojego faceta to również ma wplyw ). Poza tym im bardziej mi się chce tym ma wieksze odczucia. Mocniejszy orgazm. Wszystko to jest połączone Dodam,że na 100% pewna nie jestem czy to od tej właśnie hiszpańskiej muchy ale jest to po prostu jedna z wielu rzeczy które wyprobowaliśmy

Odnośnik do komentarza

Zamów sobie sex elixir. Jest troche droższy od tych innych, ale jest to jedyna oryginalna hiszpańska mucha ( no i proponuję zamawiać na stronie producenta - sama kilka razy sprawdze miejsce w któym kupuję zanim się zdecyduję). dla mnie fajne ? chociaż to również działa na każdego inaczej.

Odnośnik do komentarza

hiszpańska mucha powoduje jedynie większe przekrwienie narządów płciowych dlatego zwiększa pobudzenie ale wówczas, gdy dana osoba ma ochotę na seks. Do pipci napływa więcej krwi, łechtaczka się robi bardziej czerwona, podatna na pieszczoty a wargi intymne bardziej nabrzmiałe. Ale jeśli tej ochoty ba seks nie ma to nie zadziała. Rownież polecam sex elixiri, jeśli masz ochotę na seks to potrafi ten seks bardzo ubarwić.

Odnośnik do komentarza

No właśnie chciałabym spróbować. NIe mam jakichś tam wielkich nadziej, ale testujemy sobie z mężem różne nowości raz na jakiś czas i pomyśleliśmy sobie,że moze dobrze byłoby spróbować czegoś takiego, szczególnie że tu i ówdzie w sieci o tym pisza.

Odnośnik do komentarza

Możesz przetestować. Sama jestem zadowolona. Wiadomo,ze nie ma co wierzyć w reklamy, które piszą,ze nie można zapanować nad pożądaniem i takie tam rzeczy ale jednak coś tam jest w tym. Raczej nie placebo, bo kilka razy umówiliśmy się z facetem aby wpuścił mi do napoju ten środek jak o tym nie wiedziałam( oczywiście było to za moją zgodą). I w tych dniach naprawdę chciało mi się seksu. Chociaż biorę pod uwagę,ze jest to przypadek bo libido mam spore.

Odnośnik do komentarza

Ja to nie mogę  oczu odwrócić jeśli one chodzą bez stanika, szczególnie gdy mają śliczne piersi. Chyba to naturalne że podziwia się ich piękno, już z tym nie walczęJa to nie mogę  oczu odwrócić jeśli one chodzą bez stanika, szczególnie gdy mają śliczne piersi. Chyba to naturalne że podziwia się ich piękno, już z tym nie walczę

Odnośnik do komentarza

Cześć. Widziałem,że w sklepach zielarskich , sex shopach i na allegro jest sporo afrodyzjaków. Wiele z nich reklamuje się nawet w telewizji. Zastanawiam się jak jest z działaniem tego typu specyfików. Czy ktoś z Was przyjmował i może napisać czy widzieliście jakieś działanie u siebie? Zastanawiam się poważnie nad spróbowaniem czegoś bo atmosfera w naszym związku w ostatnim czasie jest krótko mówiąc kiepska.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...