Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam nietypową sprawę i liczę na wyrozumiałość i chęć pomocy... Mam 18 lat i 2 stycznia uprawiałam ze swoim chłopakiem seks analny. W prezerwatywie. Wcześniej korzystaliśmy z uciech seksu oralnego. Przy czym w pewnym momencie po seksie oralnym i nałożeniu prezerwatywy, którą umył na wszelki wypadek, chłopak dotknął mnie swoim członkiem "między nogami". I po tym przenieśliśmy się w drugie miejsce i miał miejsce ten właśnie seks analny. Co ważne. 31 grudnia 2019 roku, na dwa dni przed zajściem z chłopakiem wystąpiło u mnie plamienie. Dodatkowo, przy wzroście 169.5 ważę 65 kilogramów. Nie mam ostrej nadwagi, ani niedowagi. Jem zdrowo, ćwiczę 3 razy w tygodniu. I tu się rodzi moje pytanie. Czy mogę być jakimś sposobem w ciąży? Bo okres spóźnia mi się już dosyć długo. A zawsze miałam regularne miesiączki. Z dwoma wyjątkami, gdy okres spóźnił się o 6 i 10 dni. 24 stycznia zrobiłam test ciążowy, trzecie wyjście do toalety. Pierwsze siku o 5.10, potem drugie o 5.50 i test zrobiłam po godzinie 7.15/7.25 za 3 siku. Test wyszedł negatywny, brak ciąży. 17 lutego zrobiłam kolejny test ciążowy, tym razem z pierwszego porannego moczu, po całej nocy. Wynik czysty jak łza, wynik negatywny. A mimo to okresu dalej nie mam. A minęły już 54 dni. Jajniki praktycznie pobolewają, można rzec, że dają o sobie delikatnie znać raz na 2.5/3 tygodnie. Jest to jednak tak nikłe uczucie, że bardzo łatwo przegapić, że w ogóle jajniki bolą. Jakoś 1.5 tygodnia temu bolały mnie również sutki. Jakoś na końcu stycznia leczyłam infekcję pochwy, jeśli to istotne. Żeby było też jasne - od 3 lat jestem z tym samym chłopakiem, ani razu jeszcze nie współżyliśmy w sposób normalny. Tylko seks oralny i analny. Bardzo proszę o wszystkie tłumaczenia, rady jak wywołać okres albo co robić. Nie ukrywam, że jestem bardzo zaniepokojona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...