Skocz do zawartości
Forum

Czy powinienem udać się do lekarza, który mnie operował?


Gość d...z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z nogą otóż 3 lata temu miałem operację na stopę ponieważ doświadczałem bólu w tym oto miejscu. Miałem nogę w gipsie, rehabilitację na której miałem robiona krioterapie,hydromasaże, ćwiczenia typu przerzucanie worków za pomocą palców u stopy,podnoszenie nóg przywiązanych do takich jakby kajdanow z obciążeniem.mam stwierdzone płaskostopie poprzeczne z skróceniem ścięgna Achillesa. Mimo tej operacji noga nadal mnie boli najbardziej jak szybko maszeruje.co dziwne operowana noga bardziej mnie boli przy chodzeniu niż lewa która nie była operowana (a schorzeniem są dotknięte obydwie stopy).myślałem że może noga mnie boli przez to że mam nadwagę (182cm wzrost,ok 87-89 kg wagi) przez moje schorzenie mam trudność dobrać obuwie i mam szerokie stopy przez co buty nie leżą jak powinny do tego szybko się rozchodzą na boki.co mogę zrobić by zlikwidować ból? Skontaktować się z lekarzem operującym mnie wtedy?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nieważne do jakiego ortopedy pójdziesz, czy jest to ortopeda, który robił Ci zabieg, czy jakikolwiek inny. Ważne, żebyś w trakcie wizyty powiedział mu, że miałeś operację stopy i opisał mu szczegółowo jakie objawy odczuwasz. Ból w stopie jest jedną z przesłanek by zrobić badanie USG stopy/stawu skokowego: https://ultramedica.pl/usg-stopy-stawu-skokowego/krakow
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...