Skocz do zawartości
Forum

mleko modyfikowane


Gość joasia1xx

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2020 o 07:01, Gość marika napisał:

A ten Bebilon przeciw ulewaniu dostanę normalnie w aptece czy trzeba jakoś zamawiać? 

Normalnie można dostać w aptece zarówno stacjonarnie jak i możesz zamówić on line. Ja ostatnio Bebilon zamawiałam na doz. Niedrogo, szybka dostawa i zawsze dostępne. 

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, jakiś czas temu już czytałam ten wątek, ale do tej pory zamawiałam Bebilon przez internet, byłam przekonana, że pomimo kosztów przesyłki w ten sposób i tak będzie najtaniej. Ale ostatnio nam zabrakło i z ciekawości poszłam do apteki DOZ, okazało się, że cena jest właściwie tak samo niska jak w necie, a odliczając koszty przesyłki wychodzi mnie nawet taniej. 

Odnośnik do komentarza

Też karmimy córeczkę mlekiem HiPP bio Combiotik. Zazwyczaj sprawdzam ceny w okolicznych sklepach, a raczej w "gazetkach", bo zdarza się, że mleko jest w promocji, jak ktoś wyżej napisał. Zdarza mi się też zamówić z tej strony dodomku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.01.2021 o 11:38, Gość Werka napisał:

Tak, zdecydowanie DOZ ma w najlepszej cenie, nie znalazłam nigdzie stacjonarnie taniej. 

Dla nas najlepsze mleko właśnie Bebilon po nim dziecko nie ma kolki. A w dozie to jakaś promocja? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2021 o 22:04, Gość Sanisa napisał:

Też karmimy córeczkę mlekiem HiPP bio Combiotik. Zazwyczaj sprawdzam ceny w okolicznych sklepach, a raczej w "gazetkach", bo zdarza się, że mleko jest w promocji, jak ktoś wyżej napisał. Zdarza mi się też zamówić z tej strony dodomku.

A też tam ostatnio złożyłam zamówienie i jestem zadowolona, dobra cena, szybka wysyłka, a mleko Hipp u nas najlepiej się sprawdza. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2021 o 23:41, Gość żerka napisał:

Dla nas najlepsze mleko właśnie Bebilon po nim dziecko nie ma kolki. A w dozie to jakaś promocja? 

Wiesz co, ja już od tak dawna kupuję Bebilon tylko w dozie i nadal utrzymuje się ta cena, więc wydaje mi się, że oni po prostu mają tak dobrą cenę na mleko Bebilon, a nie jest to chwilowa promocja:)

Odnośnik do komentarza

No ja nie chciałam wierzyć, że stacjonarnie w dozie będzie taniej niż z apetki internetowej, z której zamawiałam, ale przeszłam się i faktycznie, okazało się, że wychodzi taniej. Teraz Bebilon kupuję już tylko tam ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...