Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, jeżeli uprawiałem seks z dziewczyną, był to jej pierwszy stosunek, na początku wszedłem bez prezerwatywy natomiast później założyłem i kochałem się z nią z założoną prezerwatywa bez doprowadzenia do dojścia przeze mnie, potem ściągnąłem prezerwatywę i mieliśmy nie mieć stosunku ale wszedłem jeszcze na chwilę w partnerkę i chciała doprowadzić mnie do wytrysku poza pochwa, po czym ciężko ogólnie mi było dojść i dopiero po intensywnym skupieniu nastąpi wytrysk na zewnątrz a ona poszła się umyć. Moje pytanie jest czy jest prawdopodobieństwo ciąży? Tym bardziej że stosunek odbył się 12 dni temu i robiła dzisiaj test ciążowy który jest negatywny więc myślę że był wiarygodny, tylko martwi mnie to że mówi że ma mdlosci od 5 dni przez cały dzień, delikatnie gdzieś ją brzuch boli ale myślę że to z nerwów no i że występuje u niej dziwne plamienie, czy pierwszy stosunek wpływa jakoś na hormony i kobiety? I mam pytanie czy w ogóle jest możliwa ciąża? Jeżeli tak jak mówię wytrysk wystąpił poza pochwa, dzisiaj był robiony test ciążowy i wyszedł negatywny. Dziękuję z góry na odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...