Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ania

czy to kłykciny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ania

Witam bardzo proszę o pomoc, do lekarza wizytę mam dopiero w końcówce marca, będę próbowała dostać się wcześniej... od 2 tygodni mam takie coś w okolicach sromu... proszę o poradę co to? strasznie się boje :( nigdy jeszcze nie miałam dziecka mam 28 lat...

https://tinypic.pl/xqub7qz6j65q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jaska 34

Musisz to omowic z lekarzem. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzktmaja taka wiedze lekarska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosia

Tak, sa to kłykciny, całkiem szybko je usuniesz u chirurga :) Sama tez możesz próbować jakimiś środkami na brodawki, ale szybciej będzie, jak się zapiszesz do Szpitala Mazovia do chirurga i on po prostu ci to albo wymrozi albo zetnie i po problemie i na drugi dzień, nie  bedziesz już tego miała, zero bólu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...