Skocz do zawartości
Forum

Rezonans a klaustrofobia


Gość smutnaiprzerazona

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno będzie. Przed badaniem często należy wypełnić ankietę, w której było tez pytanie o lęki i fobie. To ma naświetlić sprawę wykonującemu badanie, w razie czego wyłącza sprzęt i przerywa badanie. Może trzeba się postarać u lekarza o jakieś silne środki uspokajające?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Ale są już nowoczesne aparaty, które mają więcej miejsca, większą średnicę, co zapewnia więcej przestrzeni podczas badania. Możesz spróbować w Rex Medica, oni mają taki aparat na Wałowej. Mój znajomy - facet 125 kg tam robił, bo w większości szpitale czy inne pracownie mają stare aparaty o niższej przepustowości. Wyszedł zadowolony ?
 

Odnośnik do komentarza

Też mam klaustrofobię, a w związku z problemami z kręgosłupem szyjnym lekarz zlecił mi rezonans... Na szczęście dowiedziałam się, że w Medical Magnus w Łodzi jest rezonans otwarty i nie wymaga leżenia przez kilkadziesiąt minut w tubie. Zbawienie!

Odnośnik do komentarza
Gość olandraaa
W dniu 16.06.2020 o 22:29, Gość Maria napisał:

Też mam klaustrofobię, a w związku z problemami z kręgosłupem szyjnym lekarz zlecił mi rezonans... Na szczęście dowiedziałam się, że w Medical Magnus w Łodzi jest rezonans otwarty i nie wymaga leżenia przez kilkadziesiąt minut w tubie. Zbawienie!

Tak! Gorąco polecam rezonans w Medical Magnus ❤️ Byłam dosłownie tydzień temu! O rany jaki komfort ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...