Skocz do zawartości
Forum

Stożek rogówki > laserowanie siatkówki, Cross Linking


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W skrócie pękły mi oprawki, więc poszedłem po receptę do optometrysty. Ten z kolei nie chciał mi jej wypisać, dlatego że wada jest nieregularna. Zalecił mi abym zrobił badanie topografii rogówki. Miesiąc później zapisałem się na badania przed laserową korekcją wzroku. Wizyta trwała z 4h i miałem robione pomiary chyba wszystkich parametrów oka, map.

Pani doktor powiedziała, że mam stożek rogówki w oku lewym, a w oku prawym powoli się robi i póki co trzeba je obserwować.

Wiadomość ta mnie zszokowała, tyle wizyt kontrolnych u lekarzy i nic nikt nie wykrył... Dziwne, no więc wolałem dla pewności powtórzyć badania.

Miesiąc później miałem kolejną wizytę, rezultat był podobny. Wszystkie wyniki się powtórzyły.

Pani doktor tym razem zaleciła, abym jak najszybciej zrobił zabieg laserowania siatkówki w oku lewym oraz Cross Linkingu z obrazją. Cokolwiek to znaczy.

Wykryli mi jakąś małą dziurkę w siatkówce i podobno bez tego nie można nic zrobić.

W sieci można znaleźć różne opinie i nie wiem co o tym sądzić :<

Tutaj znajdują się wszystkie badania http://imgur.com/a/vXUTg0H utaj znajdują się wszystkie badania.

Za wszelką pomoc z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...