Skocz do zawartości
Forum

Kobieta z kobietą


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiem ocenić swojej orientacji. Jestem przed 40, całe życie z facetem ( seks bardzo udany) po 30 zaczełam fantazjować o kobietach. Mam przyjaciółkę, z którą kilka razy się całowalam i po alko były mocne macanki i wiem, że bardzo mnie to kręci.  Czy kobiety hetero fantazjują o kobietach i czy mogą uprawiać seks z kobietą będąc dalej hetero?  Jak Wy myślicie?

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że orientację można odkryc w róznym wieku. Ja np. wyszłam za mąż, urodziłam dwoje dzieci, małżeństwo miałam bardzo udane, życie seksualnie z mężem również. Wszystko zmieniło się, gdy w wieku 38 lat poszłam do nowej pracy. Pracowała ze mną lesbijka, często po godzinach zostawałysmy i wykonywałysmy projekty, pewnego wieczoru poszłam do niej do domu także w sprawach zawodowych, jakoś tak od słowa do słowa i ona zapytała, czy kiedyś próbowałam z kobietą, ja sobie tego wtedy nie wyobrażałam, nie miałam nigdy ochoty, ale zgodziłam sie z czystej ciekawości. A potem to juz się wszystko samo potoczyło, zakochałam się w niej bez pamięci, ona we mnie także- ponoć pierwszego dnia, którego mnie zobaczyła w pracy, dzis jestem z nia, czekam na rozwód z mężem, dotyk kobiety jest niesamowity, ja nie wiem, jak mnie mogli pociągac mężczyźni tyle lat.  Boję się tylko o jedno, bo chcę, by dzieci zostały ze mna i moja kobieta, ale mąż zapowiedział, ze w sądzie ujawni, że jestem w związku z kobieta i zapowiedział, ze mi odbierze synków, że chce ich wychowywać, a ja dzieci nie oddam, moja kobieta jest gotowa wychowywać i kochać moje dzieci. Także jestem w stanie Cię zrozumieć i po prostu myślę, ze odkryłaś w późnym wieku swoja prawdziwą orientację. Skoro pociąga Cię kobieta, to nie jesteś już hetero.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź, ja walczę ze sobą, jestem wychowana, że takie rzeczy są nienormalne i tak o sobie długo myślałam. Dużo czasu mi zajęło zrozumienie, że nie mam wpływu na to co czuje i powinnam się z tym pogodzić, zaczynam to robić i nareszcie jest coraz lepiej. A Tobie życzę szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...