Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Angelka

Bardzo sucha skóra na twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelka

Ostatnio zauważyłam, że mam bardzo suchą skórę, szczególnie na twarzy. Stosuję kremy i balsamy ale mam wrażenie, że to nie za bardzo pomaga. Koleżanka móiwła mi, że muszę ją nawilżyć od wewnątrz, zaczęłam pić więcej wody, ale czy to pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Luizkaa

Kup sobie kapsułki oeparol, mają one w sobie olej z wiesiołka, który nawilża skórę wewnętrznie. Ja ostatnio badałam sobie nawilżenie skóry na dermokonsultacjach to wyszło, że po 3 miesiącach brania tych tabletek bardzo mi się poprawiło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alkkka

Sucha skóra na twarzy może być spowodowana tym, że jest ona nieodpowiednio nawilżona od wewnątrz. Ja też tak kiedyś miałam i pani w drogerii poradziła mi, że oprócz kremu powinnam stosować tabletki oeparol, które zawierają olej z wiesiołka, który nawilża skórę od wewnątrz. Ja ją biorę trzy miesiące i widzę pozytywny efekt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majkaa

Dziewczyny, a jakie jeszcze pozytywne skutki brania oeparolu widzicie? Używacie to tylko wewnętrznie czy tez na twarz? Moja skora jest w bardzo złym stanie a chciałabym ja doprowadzić do porządku na wiosnę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adriana89

Ja biorę oeparol już kilka miesięcy i widzę, że moja skóra jest lepiej nawilżona, jak się maluję to suche skórki nie wyskakują i podkład się tak nie roluje. Z tego co czytałam to olej z wiesiołka działa też dobrze na prawidłowy poziom cholesterolu a wiadomo, że warto wyglądać dobrze nie tylko zewnątr ale też od środka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Musisz podziałać tez od wewnątrz, najlepszy będzie olejek CBD. Dobry jest od Canapharm... nawilża, działa przeciwzapalnie do tego jest bogaty w witaminy i minerały.. Bardzo polecam, sama stosuje. A tu wkleję link do stronki https://canapharm.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...