Skocz do zawartości
Forum

Chlopak patrzy na mnie tylko wtedy gdy ubieram sie w sukienke


Gość gosc

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podoba mi sie jeden chlopak. Jednak on normalnie nie daje mi odczuc ze mu sie podobam, ale gdy zakladam sukienke od razu chce mi zaimponowac, komplementuje, nie moze oderwac wzroku. To jest zalosne, ale nie umiem odpuscic,za bardzo mi sie podoba. Dlaczego tak jest ze 1 dnia sie tak zachowuje a drugiego jestem niewidoczna, przeciez jesli ktos sie podoba to stale a nie z doskoku

Odnośnik do komentarza

Bo mężczyzna zwykle myśli główką, a nie głową. Podniecają go może kobiety w sukienkach, a więc mu się uruchamia cosik gdy Cię widzi w sukience. Możliwe, że to nie jest kwestia podobania jako tako, ale pożądania. Jednak to gdybanie, bo najlepiej na ten  temat wypowie się facet ?

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2020 o 09:43, Gość gosc napisał:

 

Podoba mi sie jeden chlopak. Jednak on normalnie nie daje mi odczuc ze mu sie podobam, ale gdy zakladam sukienke od razu chce mi zaimponowac, komplementuje, nie moze oderwac wzroku. To jest zalosne, ale nie umiem odpuscic,za bardzo mi sie podoba. Dlaczego tak jest ze 1 dnia sie tak zachowuje a drugiego jestem niewidoczna, przeciez jesli ktos sie podoba to stale a nie z doskoku

Daj sobie spokój? Noś zawsze spodnie i znajdziesz kogoś komu się bdziesz podobać cały czas. I nie będzie mu chodziło jedynie o wsdenie łap pod tą sukienkę właśnie...

Odnośnik do komentarza

Załóż taką, na pewno będzie zadowolony - merg.pl/product-pol-130853-Gabriela-Sukienka-MIDI-z-ladnym-dekoltem-ZIELEN-BUTELKOWA.html Faceci są bardzo różni, a czy to, o czym piszesz jest czymś złym? Sama nie wiem. Każdy mężczyzna ma inny problem, a to... no nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...