Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat. 3 miesiące temu odbyłam swój pierwszy stosunek. Miesiąc temu byłam u ginekologa, po badaniu wziernikiem oraz usg pochwy lekarz stwierdził, ze wszystko jest w porządku. Jednak niepokoi mnie fakt, że po stosunku, który odbył się 5 dni przed planowana owulacja (zabezpieczamy się prezerwatywą) wystąpiło plamienie - śluz podbarwiony świeżą krwią- trwało to dwa dni. Wszystko w normie. Następny stosunek odbył się 3 dni po planowanej owulacji i po nim dzień później również wystąpiło kilkudniowe plamienie świeżą krwią. Czy mam się niepokoić?? Pragnę zaznaczyć, ze moje miesiączki nie są regularne i dopiero od nowego cyklu miałam zacząć stosować antykoncepcje hormonalną oraz znaczenie może mieć to, że współżyję od niedawna i plamienie, które wystąpiło było po dość intensywnych stosunkach (wcześniej były one rzadziej i delikatniej) oraz nie mieliśmy lubrykantu. Ciąże można wykluczyć, bo zabezpieczamy się prezerwatywami, chłopak nie dochodzi we mnie tylko na zewnątrz, a po wszystkim kondoma sprawdzamy. Czy jest możliwość, że jest to krwawienie spowodowane urazem mechanicznym nabłonka pochwy? Czy mam się martwić? Okres powinien wystąpić za około 9 dni. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...