Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co się ze mną dzieje


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem mężczyzną w wieku 25 lat, raz co jakiś czas mam "gorsze dni" zazwyczaj trwa to 2-3 dni czasami dłużej. Przez ten okres ciągle płaczę, przez 6 godzin ciągle wylewam lity wody z siebie i nie mogę tego opanować nie ważne jak staram się pozytywnie myśleć łzy ciekną ciurkiem z oczu. Po takim epizodzie boli mnie głowa jak i oczy nie mam siły wstać z łózka, wykąpać się ciężko mi jest odpisać na sms czy odebrać telefon. Aktualnie uczę się samodzielnie po pracy aby zacząć lepsze życie, lecz Ciężko mi się skupić czuje się otępiały, głupi czasami chce się uderzyć w tą pustą głową, kilka razy nawet to zrobiłem.

Miewam też myśli samobójcze ostatnio coraz bardziej o tym myślę. Gdy patrzyłem przez okno myślałem o tym czy upadek z tej wysokości by mnie zabił, w kuchni przyglądałem się nożom i rozmyślałem na tym który najlepiej przeciął by skórę, podczas jazdy samochodem wyobrażałem sobie co by się stało gdybym wjechał przy dużej prędkości prosto w drzewo. Przez 3 dni bałem się jechać samochodem. Mam dziwne "tiki" gdy siedzę często ruszam nogą  lub obgryzam paznokcie nawet nie zdając sobie z tego sprawy, chodzę po domu bez celu i zaglądam w okna nie wiem w jakim celu, jak jakiś zombie.

Ciągle myślę o swojej przeszłości jak wszystko zjebałem, czasami wyobrażam sobie że cofam się w czasie i wszystko naprawiam. Nie chce się użalać nad sobą wiem że moje problemy dla większości ludzi to jakiś żart, ale wmawianie sobie że wszystko jest dobrze, dam radę nie daje żadnych pozytywnych skutków. Wczoraj miałem właśnie ten "gorszy dzień" gdy nie mogłem zasnąć wypiłem kilka szklanek whisky nie wiem ile, urwał mi się film rano wstałem z bulem głowy.

Zdarzało mi się brać narkotyki amfetaminę lub dopalacze aby poczuć się lepiej podczas takich sytuacji, rok temu miałem ciąg kilku dni, ciężko było mi chodzić, gdy zszedłem do łazienki w lustrze zobaczyłem trupa, przestraszony spłukałem 2 ostatnie pakiety od tamtej chwili nic nie biorę ale gdy piję alkohol nachodzi mnie myśl aby wciągnąć jedną kreskę aby poczuć się lepiej, lecz wiem że od jednej się zaczyna i ciężko skończyć.

Po takim okresie wszystko wraca do normy, wręcz mam duże pokłady siły potrafię wstać o 4-5 rano i przez cały dzień żyć bez kawy, mimo iż jestem małomowną osobą potrafię ciągle do kogoś gadać o byle czym, czasami gubię w się w tym nie mogę dobrze się wypowiedzieć, myślę co innego a mówię inaczej. Potrafię myśleć o setkach spraw i ciężko mi się skupić na teraźniejszości. Nie mam bladego pojęcia co się ze mną dzieje coraz częściej myślę aby pójść do psychologa lub psychiatry, dzisiaj nawet szukałem psychiatrów w okolicy. Nie mam z kim o tym porozmawiać więc dlatego piszę ten post, zapisanie tego w notatniku nie pomogło mi się uspokoić.

Odnośnik do komentarza

Ciesz się z teraźniejszości, myślę że brakuje ci też bliskiej osoby, chodzi mi o dziewczynę, w tych czasach dużo osobom brak bliskiej osoby, co powoduje wyrzuty sumienia, że się nie wykorzystało dawnej szansy, branie dopalaczy nic ci nie pomoże, a pogorszy, stany mogą też się brać z narkotyków, także polecam je odłożyć, spróbować poznać dziewczynę, pójść na piwo z znajomymi i może wszystko minie, a jak nie to niestety pozostaje psychiatra

Odnośnik do komentarza

www.ciinema.eu
=========

To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online!
Znajdziesz tam filmy takie jak:  365 Dni (2020)  Czy  Legiony 2019 

Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem.
 Polecam jak najbardziej!

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo w kwesti tego poczucia pustki w glowie i wrazenie bycia otępiałym/glupim mimo ze mam zaineteresowania i certyfikaty.

Tez wlasnie potrafie siedziec przez dluzszy czas i myslec o wielu sprawach naraz i nie dochodzac do zadnego wniosku i tez mam tak ze sie nie moge czasem logicznie wypowiedziec bo mysle co innego a mowie inaczej.

Nie wiem o co chodzi

 

Odnośnik do komentarza

Na pewno warto udać się po pomoc. Współczuję...

Polecam też ten krótki filmik o przeżywaniu smutku, którego przyczyny leżą w dzieciństwie, a się ujawniają w dorosłości:

https://www.youtube.com/watch?v=9EgD7cdAmvY

Jesteś dzielny, będzie dobrze. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...