Skocz do zawartości
Forum

Obsesyjna miłość czy coś gorszego?


Gość Medik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ostatnio taki problem, oglądając serial spodobała mi się pewna dziewczyna z zagranicy, teraz mi się śni jak z nią rozmawiam, chce mi się patrzeć na jej zdjęcia na Instagramie, poprawia mi to strasznie humor, lecz niestety poznanie jest nie możliwe ze względu na mój wiek i kraj. Coś zalecacie robić ? Wątpię, żeby udało się z nią skontaktować skoro jest bardzo sławna i pewnie nawet nie odpisze ;/

Pomóżcie proszę 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Medik napisał:

 lecz niestety poznanie jest nie możliwe ze względu na mój wiek i kraj

Zawsze możesz probować. Nadzieja jest zawsze. Napisz jej w wiadomosci cos co ma szanse przykuć jej uwagę albo ja poruszyc. W obecnym swiecie dzięki sieci internetowej mozna dokonac wiele, powodzenia:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, laurette napisał:

Zawsze możesz probować. Nadzieja jest zawsze. Napisz jej w wiadomosci cos co ma szanse przykuć jej uwagę albo ja poruszyc. W obecnym swiecie dzięki sieci internetowej mozna dokonac wiele, powodzenia:)

Problem w tym, że jest bardzo sławna i wątpię, ale cóż spróbuję ;d

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Medik napisał:

Problem w tym, że jest bardzo sławna i wątpię, ale cóż spróbuję ;d

Wiem. Przeczytałam uważnie Twój post. Cóż. Możesz więc wątpić i odpuścić. Ale to by pokazało że jednak Ci nie zależy. A możesz próbować. I się nie poddawać. Jak wolisz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...