Skocz do zawartości
Forum

Co powinienem zrobić w tej sytuacji?


Gość b...0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja dziewczyna chciala zebym zostal jej przyjacielem, po czym okazalo sie ze zostala pania do towarzystwa. Zmagala sie z zanizona samoocena i brakiem pieniedzy. Teraz gdy cos sie dzieje nikt nie moze nad nia zapanowac procz mnie. Placze mi na rekach mowi ze kocha i ze chcialaby ze mna byc, po czym znow wystawia sie profil zeby zarobic. Kocham ja, ale nie godze sie na tego typu sytuacje gdyz wyniszcza mnie emocjonalnie. Jak powinienem sie ustosunkowac do sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Definitywnie zerwać znajomość, nie może być między wami przyjaźni. 

Być może ona jest nimfomanką. Nie jesteś w stanie jej pomóc, dajesz sobą manipulować, tylko niszczysz siebie tą znajomością. 

Nie ma miłości bezwzględnej do partnera/ki, jeśli tak, to jest chora miłość, toksyczna. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość b...0 napisał:

Jak powinienem sie ustosunkowac do sytuacji?

"Odstosunkować" się w trybie natychmiastowym, zanim Twoja panna nie sprzeda Ci jakiegoś syfa, lub czegoś znacznie bardziej niebezpiecznego, bo nieuleczalnego. Dziwię się, że nie brzydzisz się mieć z nią jeszcze jakiekolwiek układy.

Jest takie powiedzenie "dziwka- to zawód, k**wa - to charakter" i w opisywanym przypadku sprawdza się to idealnie. W dzisiejszych czasach pracy w Polsce nie brakuje, więc tu nie chodzi o brak środków do życia, tylko o jej wygodę, brak ambicji, totalnie skrzywione morale, no i ona po prostu lubi ten sport, a Tobie nawija makaron na uszy, żeby w razie czego mieć gdzie miękko wylądować.

Uciekaj! 

Odnośnik do komentarza
Gość Matkapatrzy

Odpuść sobie dziwi i inne szmatlawce i nie zwracaj sobie gitary takimi paprochami. 

Nawet jak bardzo kochasz to odpuść bo się nie zmieni i nie nawrócić szmaciaz z zakrętu. Są dziewczyny nimfomsnki zjebane nie ma przyjemności z seksu a jedyne to cel aby kopulowac. 

Matką ci radzi daj spokój szmatlawcom bądź godzien na coś lepszego szanuj się i swoją duszę. 

Odnośnik do komentarza

www.ciinema.eu
=========

To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online!
Znajdziesz tam filmy takie jak:  365 Dni (2020)  Czy  Legiony 2019 

Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem.
 Polecam jak najbardziej!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...