Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Uprawiałam seks z moim partnerem w dzień, w którym powinna wypadać moja owulacja. Zabezpieczyliśmy się stosując prezerwatywę, która nie pękła, nie zsunęła się, nie była w żaden sposób uszkodzona. Całość stosunku odbyła się w prezerwatywie, czyli nie doszło do penetracji, w której preejakulat mógłby dostać się do moich dróg rodnych. Po stosunku całość nasienia znajdowała się wewnątrz prezerwatywy. Mój partner sam założył prezerwatywę nie dotykając wcześniej swojego członka (preejakulat nie przeniósł się na prezerwatywę przez jego dłonie). Czy duże jest ryzyko zapłodnienia? Dodam, że moje cykle trwają 26-30 dni. Najczęściej 28 dni. Mam 23 lata. Przyjmuję dużo leków przeciwdepresyjnych i przeciwlękowych (xanax, amitryptylina, ketrel) i znajduję się w stanie ciągłego stresu z napadami lękowymi. Ze względu na problemy z układem pokarmowym moja dieta jest bardzo uboga. W chwili obecnej ważę 50kg przy wzroście 160cm.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość ania niania napisał:

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Jakim cudem jest duża szansa ciąży przy niepeknietej prawidłowo użytej prezerwatywie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...