Skocz do zawartości
Forum

Związek z osobą zaburzeniami? Raz kocha, raz nie?


Gość Bta

Rekomendowane odpowiedzi

Miłość do człowieka wynosi się z domu, nawet brak miłości uczy jsk kochać ludzi. Ludzie zapominają co to miłość do człowieka bliźniego. 

Zwykle tacy ludzie co nie umieją kochać krzywda druga osobę, mają świadomość bo człowiek jest rozumny i wie co robi z premedytacją. 

Zwodzenie ludzi, granie na uczuciach to prefidne świństwo. 

Kochać trzeba umieć, nie zawsze kocha się tak samo, ale miłość do człowieka może być wielka jak i mała. 

Każdy jest inny, nie zmusimy drugiego człowieka do wielkiej miłości. Tak jak chcemy być kochani nie będziemy to są nasze oczekiwania. 

Z wiekiem człowiek rozumie kto jest dla nas ważny a kto był. 

Jeśli mówisz komuś że go kochasz to są bardzo wielkie słowa, nie powinny być używane dla zabawy. 

Ja używając tych słów mam odpowiedzialność, ponieważ dajesz coś co utwierdza druga osobę w wierze i zaufaniu że tak jest. 

Ale kocham ludzi za to że są mi oddani i pomocni. Jeśli ja otwieram się przed czlowkiem i zaczynam mu ufać i wiem że zasługuje na moją miłość to z całego serca pokocha takiego człowieka. Nie boję się tych słów, ale jestem bardzo ostrożna kogo obdazam tymi słowami. 

CzasemCzasem  powiemy te słowa bo ktoś stał się dla nas czymś więcej niż zwyka osoba. I odbiór może być mylny, taki człowiek myśli że to coś więcej niż przyjaźń. Dla mnie to osobiście powinno się uważać, bo można zrujnowac komuś życie. 

Ludzie którzy mi mówili że mnie kochają to tak naprawdę nie kochali, bawili się tymi słowami. Ja lekcje wyniosła z domu i wiem że tego trzeba się nauczyć, rozróżniać miłość od pożądania, a kocham nie zawsze znaczy to samo. 

Podstawą aby otrzymać te piękne słowa, to szczerość, jolalnosc, Prawdomownosc i braterska postawa. Nie znoszę dwulicowosci, falszywosci, lgarstwa, taki człowiek nigdy, ale to przenigdy nie dostanie u mnie zainteresowanie. A jeśli oszukać mnie i jeszcze zrobi coś co spowoduje że osmieszy to już koniec. 

Z reguły nie wierzę w szczerość ludzka msm dystans i nie biorę ich poważnie. 

Dziwię się kobieta że są naiwne, i słuchają facetów że ich kochają po pierwszym numerze. Naprawdę, nie mogę pojąć. 

Kobiety też są podłe, owijaja faceta po to aby mieć korzyść, i dla psełdo kocham cię gotowe są zrobić wszystko. 

Facet aby zdobyć kobietę, na jeden raz czy może na więcej bez zobowiązań. Będzie cukrowa i mówi to co chcesz usłyszeć. A jeśli udało się mu z wieloma to ty następna nie będziesz inna tylko poświęci trochę więcej czasu aby cię urobic, być może kocham cię powielic że sto rady abyś uwierzyła że mówi Ci to po to aby cię uwieść. 

To są dobrzy manipulacji, kobiety też są nie źle, ale czasem łączy ich ten sam cel lub nie zawsze ale z regoly maja za zadanie dokonać tego czego sobie założyli. 

Dla kwiatka kobieta jest gotowa urosnac i już ja masz, kup jej perfumy, nawet jsk nie trafisz w gust to już ja masz. Kup jej czekoladki już ja masz. 

Facet to prosta konstrukcja, pokaż mu zainteresowanie i w zależności, i to nie zawsze, pokaż mu kawałek ciała, zachęca rozmowa, bądź glupiutka niedostępna urobisz go do seksu. Może jsk ci się uda to na jeden raz. Jak będziesz dobra. 

To jest temat trudny, ponieważ, każde pokolenie inaczej pojmuje znaczenie kocham cię. 

Człowiek świadomy swojego istnienia, świadom swojej wartości nie dopuści aby bawić się słowami, 

Branie odpowiedzialności za innych 

Jak bardzo można skrzywdzić człowieka mówiąc mu ze się go kocha, po czym robi się z niego posmiewisko. 

Ilu ludzi odebrało sobie życie przez takie głupie gadanie, nie każdy miał w domu miłość, a spotyka kogoś kto pokazał mu ze jednak ktoś go pokocha i co!? Znów został wystawiony. Rozpacz gotowa człowieka można bardzo skrzywdzić nie rozumiejąc słów które wypowiadamy. 

Po kochałam człowieka, okazał się nie wart. Wybaczylam. Pokochała drugiego za wiele miłych słów. Nic więcej, ponieważ nie wpierdalac się w związki. 

To nie była miłość na zaboj tylko, na zasadzie braterstwa, wynikło z racji rozmowy. 

Mam instynkt matki i trudno jest mi być obojętnym na ludzi i ich lody, a jsk pokochsm to na zasadzie matka dziecko nie inaczej. 

Być może braki które miałam. Ale po analizie każdy z nas był kochany przez rodziców nikt nie miał recepty jak to okazać. Uczymy się miłości c a le życie. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...