Skocz do zawartości
Forum

Mam kompleksy przy moim chlopaku


Gość santa

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak pochodzi z rodziny lekarskiej.Nawet dziewczyny mają tytuł doktora... I dodam, że po prostu WSZYSTKIE są klasycznymi pieknościami. Nawet w worku na śmieci byłyby piękne. Zarówno siostry ,kuzynki jak i dziewczyny które doszły do nich, jako żony innych.Nie znam wszystkich i nie wiem czy każda jest tak dobrze wykształcona, poznałam kilka i ... dostałam kompleksów choc nigdy nie mialam problemow z samooceną. Oni są dla mnie mili i chętnie mnie poznają, siostry codziennie dzwonią. Chłopak mówi,ze niczego mi nie brakuje, jestem przepiekna i najlepsza dla niego itd., no ale widze przeciez i czuje sie gorsza. Po co on ze mna jest?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość santa napisał:

nigdy nie mialam problemow z samooceną.

Śmiem wątpić. Masz niskie poczucie wartości, bo inaczej nie wpadłabyś w tak głupi kompleks. W Twoich oczach one są piękne, a w oczach Twojego chłopaka to Ty jesteś piękną.... na temat gustu się nie dyskutuje.

 

12 godzin temu, Gość santa napisał:

Po co on ze mna jest?

Bo Cię kocha? Jego zapytaj i przede wszystkim uwierz mu ? gdyz on lepiej wie z jakiego powodu z Tobą jest ?

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Wietrzę trolla.?

Wątpię, żeby facet na poziomie oświadczał swojej dziewczynie, że jest "przepiękna". To takie przyziemne i w pewnym sensie prymitywne, bo nie sądzę, że ludzie wykształceni, z tytułami doktorów prawili tego typu komplementy. Dla ludzi na poziomie istotne są inne cechy. Wygląd - owszem, ale nie jest on najważniejszy.

Autorka trolluje, bo nie ma pojęcia o życiu ludzi z tzw "wyższych sfer".

Po 1. trudno uwierzyć, że wszystkie kobiety z otoczenia jej rzekomego partnera są tak powalająco piękne,

Po 2. co takiego ciekawego mają sobie do powiedzenia (ona i jego siostry) utrzymując kontakt codziennie? Biorąc pod uwagę, że owe panie, to osoby z tytułami  doktorów, a autorka nie???

Uważam, że cały temat jest z d**y wzięty.

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Javiolla napisał:

Śmiem wątpić. Masz niskie poczucie wartości, bo inaczej nie wpadłabyś w tak głupi kompleks. W Twoich oczach one są piękne, a w oczach Twojego chłopaka to Ty jesteś piękną.... na temat gustu się nie dyskutuje.

 

Bo Cię kocha? Jego zapytaj i przede wszystkim uwierz mu ? gdyz on lepiej wie z jakiego powodu z Tobą jest ?

 

Daje slowo, ze kazdy powie o nich ze sa piekne. Klasyczne pieknosci z dobrym gustem, jak modelki albo i lepiej.No wlasnie uroda powinna byc glownym motorem.Nie chcialabym by mnie wykorzystał

12 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Wietrzę trolla.?

Wątpię, żeby facet na poziomie oświadczał swojej dziewczynie, że jest "przepiękna". To takie przyziemne i w pewnym sensie prymitywne, bo nie sądzę, że ludzie wykształceni, z tytułami doktorów prawili tego typu komplementy. Dla ludzi na poziomie istotne są inne cechy. Wygląd - owszem, ale nie jest on najważniejszy.

Autorka trolluje, bo nie ma pojęcia o życiu ludzi z tzw "wyższych sfer".

Po 1. trudno uwierzyć, że wszystkie kobiety z otoczenia jej rzekomego partnera są tak powalająco piękne,

Po 2. co takiego ciekawego mają sobie do powiedzenia (ona i jego siostry) utrzymując kontakt codziennie? Biorąc pod uwagę, że owe panie, to osoby z tytułami  doktorów, a autorka nie???

Uważam, że cały temat jest z d**y wzięty.

 

A ja czytajac ciebie wesze trolla. Co w tym dziwnego,ze moj wlasny facet mi powie komplement ? każda kobieta chce sie czuc kobietą. i wyksztalcenie tu nie ma nic do rzeczy. Nie znam wszystkich ale te ktore poznalam sa bardzo piekne az bylam w szoku. W sumie rozmawiamy o niczym, poznajemy sie i spedzamy czas beztrosko . wiem jednak,ze przyjdzie taki moment, ze trzeba bedzie porozmawiac o czyms powazniejszym i tu juz bedzie spiecie. tego sie boje, nie mam pojecia, jak sie zachowac

Odnośnik do komentarza

Jeśli czujesz się gorsza, to rób coś, żeby się lepiej czuć, ucz się, dokształcaj, żeby nie czuć się w tej rodzinie jak kopciuszek. 

Poziom inteligencji jest bardzo ważny w związku, sama uroda nie wystarczy, do której przywiązujesz zbyt dużą wagę. 

Też mnie dziwi fakt, że jego siostry codziennie do Ciebie dzwonią, tu chyba przesadziłaś. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Witaj santa, pytasz po co z tobą jest twój chłopak. Sama sobie odpowiedziałaś w wątku który napisaś, a mianowicie, ponieważ:

W dniu 22.02.2020 o 06:05, Gość santa napisał:

Chłopak mówi,ze niczego mi nie brakuje, jestem przepiekna i najlepsza dla niego itd

Skupiasz sie na wyglądzie innych kobiet w rodzinie chyba najbardziej, ale też na tym że wszyscy lub większość mają wykształcenie medyczne. Jeżeli twój chłopak mówi ci o tym że to ty jesteś dla niego tą naj i nie masz powodu do niepokoju bo niczego ci nie brakuje, t.zn. że zaakceptował ciebie w pełni, bez znaczenia na twoje wykształcenie, pochodzenie czy wygląd. Dał ci do zrozumienia że podobasz mu się taka jaką jesteś. A to co napisałas na końcu:

W dniu 22.02.2020 o 06:05, Gość santa napisał:

no ale widze przeciez i czuje sie gorsza. Po co on ze mna jest?

to siedzi tylko w twojej głowie jako strach, niepokój bo chyba uważasz że skoro każda kobieta w rodzinie ma np. tytuł Dr. Med. to ty też powinnaś, a skoro nie masz to jak może twój chłopak chcieć ciebie do zwiazku w takiej rodzinie gdzie każdy jest po medycynie lub po jakimś kierunku medycznym. Otóż, normalnie może cię kochać. Wcale nie musi chcieć kolejnej pani doktor w rodzinie, może ty też widzisz w tamtych kobietach w rodzinie same cechy, a w sobie same kompleksy chociaż zapewne skoro twój chłopak ciebie kocha, a dziewczyny w rodzinie mają z tobą świetny kontakt to jesteś akceptowana generalnie przez całą rodzinę i uważam że sama siebie wpędzasz w jeszcze większe kompleksy, nie widząc swoich najważniejszych cech za które jesteś kochana i lubiana w rodzinie chłopaka. A podejrzewam że też musisz być bardzo ładna i mądra bo w rodzinie gdzie osoby są doktorami czy generalnie naukowcami to specyficzne "towarzystwo". Tacy ludzie nie każdego akceptują, nie przed każdym się otwierają i rozmawiają czy spotykają chętnie. Więc zakładam że te negatywne myśli to tylko kwestia tego jak myślisz o sobie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Oj Santa. Masz problem z samoocena. Masz. I uważam że przesadzasz że każda jest pięknościa. O ile w rodzinie ok bo może geny mają takie super, to te żony co doszły to już może niekoniecznie. 

Rozumiem że to sprawia że czujesz się gorsza. Ale z pewnością tak nie jest. Uwierz swojemu chłopakowi. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2020 o 11:17, Gość santa napisał:

No wlasnie uroda powinna byc glownym motorem.

Motorem do czego? Uroda nie powinna być motorem do niczego, tylko to co się ma w duszy i jaki się jest człowiekiem, bo uroda przemija wraz z wiekiem.

W dniu 23.02.2020 o 11:17, Gość santa napisał:

każda kobieta chce sie czuc kobietą.

To poczuj się, a co ma do tego uroda innych kobiet?  Kobietą sie czuje z innego powodu ;)

W dniu 23.02.2020 o 11:17, Gość santa napisał:

wiem jednak,ze przyjdzie taki moment, ze trzeba bedzie porozmawiac o czyms powazniejszym i tu juz bedzie spiecie. tego sie boje, nie mam pojecia, jak sie zachowac

Twoje niskie poczucie wartości czuć na odległość. Jak się zachować? Polubić się, tylko tyle i aż tyle.  Wtenczas znajdziesz wspólny temat, a odmienne zdania obronisz z powodzeniem. Zamiast więc się poddawać lękom i utwierdzać w kompleksach zacznij pracować nad podwyższeniem własnej wartości :)  

 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2020 o 11:17, Gość santa napisał:

A ja czytajac ciebie wesze trolla. Co w tym dziwnego,ze moj wlasny facet mi powie komplement ? 

Komplement, to oczywiście, że to nic dziwnego, jednak gdyby powiedział "jesteś piękna", byłoby to w miarę naturalne. Jednak określenie "PRZEpiękna" to takie groteskowe, wręcz trywialne, pasujące do egzaltowanych panienek marzących o księciu z bajki. Dlatego nie wierzę, że facet na poziomie, a on z pewnością musi taki być, jeśli pochodzi z TAKIEJ rodziny, używa takich pretensjonalnych określeń.

W dniu 23.02.2020 o 11:17, Gość santa napisał:

W sumie rozmawiamy o niczym, poznajemy sie i spedzamy czas beztrosko .

Nie ma niczego złego w beztroskim spędzaniu czas, ale TAKI facet nie zainteresowałby się panienką z którą mógłby rozmawiać tylko o niczym. Od razu wyczaiłby, że ta "przepiękność" nie ma niczego ciekawego do powiedzenia, tym bardziej jego siostry z tytułami doktorskimi, dzwoniące rzekomo codziennie, żeby pogadać o niczym ?.

W dniu 23.02.2020 o 11:17, Gość santa napisał:

wiem jednak,ze przyjdzie taki moment, ze trzeba bedzie porozmawiac o czyms powazniejszym i tu juz bedzie spiecie. tego sie boje, nie mam pojecia, jak sie zachowac

Ukończ szybki kurs medyczny ?

Rozmarzyło się dziewczę i wymyśliło nowa wersję bajki o Kopciuszku, tyle, że w prawdziwym życiu takie historie się nie zdarzają, a nawet jeśli...to Kopciuszek, mimo, że prosty i z innego świata, to jednak musi być bardzo sprytny, przebiegły i z pewnością nie może mieć niskiej samooceny, a wręcz przeciwnie. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Jednak określenie "PRZEpiękna" to takie groteskowe, wręcz trywialne, pasujące do egzaltowanych panienek marzących o księciu z bajki.

Sądzę, że on tak powiedział, bo sądził, ze ona tego oczekuje. Skoro dla niej za mało, że jest ładna, piękna, to powiedział coś jeszcze większego, aby wreszcie przestała pierniczyć głupoty ?

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...