Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam okres powinnam dostac 12 , 13 lutego niestety spóźnił mi sie az do dnia 15 lutego , iż trwał on jeden dzień później kolejne dni bez okresu. Wydaje mi sie ze to byly jakieś plamienie w kolorze czerwono brązowym nawet zapach był inny calkowicie .Odczuwam straszne zawroty glowy dzisiaj spore nudnosci , i wielką senność. Dzisiaj 17 lutego z rana robilam test wyszedł negatywny. Czy za szybko zrobiony ? Czy jestem w ciąży? Pozdrawiam Sabrina

Odnośnik do komentarza

może coś ci się tam rozregulowało i będzie później? nie mniej jednak jak za 2 tyg. od spodziewanej miesiączki nie będziesz miała normalnego krwawienia to idź na bete z krwi, a jak to nie tym razem to zabezpieczaj się i już, ja mogę polecić ci diafragmę caya, używam, sprawdza się no i na prawdę dobrze zabezpiecza 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Idzia
21 godzin temu, Gość s...9 napisał:

Zapomniałam dodać iż staramy sie z mężem o dzidziusia i w kazde dni plodne oraz owulacje kochamy sie bez zabezpieczeń gdzie zakacza w srodku mnie. Dlatego pytam czy takie plamienia jedno dniowe brak okresu mogą sugierowac ciążę. ? Oraz inne dolegliwośći jak stan podgoraczkowy , czy senność.  Od wczoraj również miewam nudnosci ranne w pracy później mijają. Hmm ?? Sabrina

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2020 o 21:04, Gość s...9 napisał:

Zapomniałam dodać iż staramy sie z mężem o dzidziusia i w kazde dni plodne oraz owulacje kochamy sie bez zabezpieczeń gdzie zakacza w srodku mnie. Dlatego pytam czy takie plamienia jedno dniowe brak okresu mogą sugierowac ciążę. ? Oraz inne dolegliwośći jak stan podgoraczkowy , czy senność.  Od wczoraj również miewam nudnosci ranne w pracy później mijają. Hmm ?? Sabrina

 

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Hej sabrina myślę ze masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam podobny problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2020 o 21:04, Gość s...9 napisał:

Zrobiłam test ciazowy 2 dni temu , wyszly dwie kreski jedna bardzo bardzo cieniutka ledwie widoczna.  Nadal niemam okresu juz minelo 8 dni. Czy taka bladziucha oznacza Ciążę? 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...