Skocz do zawartości
Forum

Zmiana ortodonty w trakcie leczenia. Gdańsk/Trójmiasto


Gość aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Potrzebuję zmienić ortodontę, ponieważ moje leczenie trwa już ponad 3 lata, nadal jestem tylko z jednym łukiem na zębach, w trakcie leczenia zrobił mi się zgryz otwarty, którego nie miałam przed leczeniem. Dopiero niedawno dowiedziałam się, że moja ortodontka nie naprawi mi tego zgryzu otwartego i potrzebna jest podobno operacja. Bolą mnie również dziwnie zęby. Nie chcę nikogo krytykować czy obwiniać, ale uważam, że moja prowadząca po prostu nie do końca  wie jak mnie prowadzić, bardzo często zmienia zdanie itp.

Chciałabym prosić o polecenie bardzo dobrych specjalistów ortodontów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie boją się przejąć pacjenta, który był wcześniej leczony przez kogoś innego. Najlepiej by było gdyby to był ktoś kto również ma wiedzę związaną ze stawami skroniowo-żuchwowymi (ponieważ mam trzaski w jednym stawie) lub współpracuje z fizjoterapeutami.

Szukam specjalistów z Gdańska lub ewentualnie na terenie Trójmiasta. Jest to dość problematyczne, ponieważ już kilka osób mi odmówiło, nawet nie widząc mnie na oczy. Może ktoś z Was był w podobnie ciężkiej sytuacji, gdzie musieliście zmieniać ortodontę w trakcie leczenia? Bardzo proszę o pomoc, każda wskazówka się przyda. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2020 o 14:11, Gość aneta napisał:

Dzień dobry,

Potrzebuję zmienić ortodontę, ponieważ moje leczenie trwa już ponad 3 lata, nadal jestem tylko z jednym łukiem na zębach, w trakcie leczenia zrobił mi się zgryz otwarty, którego nie miałam przed leczeniem. Dopiero niedawno dowiedziałam się, że moja ortodontka nie naprawi mi tego zgryzu otwartego i potrzebna jest podobno operacja. Bolą mnie również dziwnie zęby. Nie chcę nikogo krytykować czy obwiniać, ale uważam, że moja prowadząca po prostu nie do końca  wie jak mnie prowadzić, bardzo często zmienia zdanie itp.

Chciałabym prosić o polecenie bardzo dobrych specjalistów ortodontów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie boją się przejąć pacjenta, który był wcześniej leczony przez kogoś innego. Najlepiej by było gdyby to był ktoś kto również ma wiedzę związaną ze stawami skroniowo-żuchwowymi (ponieważ mam trzaski w jednym stawie) lub współpracuje z fizjoterapeutami.

Szukam specjalistów z Gdańska lub ewentualnie na terenie Trójmiasta. Jest to dość problematyczne, ponieważ już kilka osób mi odmówiło, nawet nie widząc mnie na oczy. Może ktoś z Was był w podobnie ciężkiej sytuacji, gdzie musieliście zmieniać ortodontę w trakcie leczenia? Bardzo proszę o pomoc, każda wskazówka się przyda. http://www.ortodontatorun.pl/porady-dla-pacjentow-ortodoncji/

Teraz chyba nie powinno być problemu ze zmianą, w końcu ktoś Cię przyjmie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...