Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe zmęczenie i senność


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

Witam. Mam problem. Od dłuższego czasu jestem ciągle ale to ciągle zmęczony. Budzę się zmęczony, przez cały dzień jestem zmęczony i wieczorem jestem zmęczony. Mam 27 lat. W weekend budząc się o 9 już myślę kiedy położę się spać. Często koło 12 znów idę spać i śpię kilka godzin. Próbowałem ćwiczeń. Chodzę na siłownię trzy razy w tygodniu. Po ćwiczeniach jestem zmęczony, później cały następny dzień ledwo żyję, a kolejnego w dzień kolejnych ćwiczeń jestem już prawie całkiem wyczerpany. Chciałbym coś z tym zrobić, tylko nie wiem co. Moja lekarka w przychodni raczej slabiutko się na czymkolwiek zna(choć jest przemiła). Jakie musiałbym zrobić badania? Od czego zacząć? Dodam, że psychicznie też już sobie słabo radzę bo mam sporo problemów z którymi nie umiem sobie prowadzić. Brałem pół roku fluoksetyne. Pomogła nieco na inne rzeczy ale w kwestii zmeczania nic się nie zmieniło. 

Odnośnik do komentarza

Nigdy bym nie pomyślała że płynące pod nami żyły wodne mogą mieć aż tak bardzo negatywny wpływ na nas... Ja od lat walczyłam z bólami głowy, niepokojem, bezsennością i przypadkiem gdy wykryto u mnie żyłę wodną i kupiłam na to odpromiennik aktywny w końcu zaczęłam żyć, bóle w dużym stopniu ustały i w końcu śpię. Pozdrawiam i życzę zdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...