Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie + ćwiczenia


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat, około 170 cm wzrostu i około 80 kg wagi. Chcę schudnąć tylko nie wiem jak mam się odżywiać i jak ćwiczyć.

Wstaję o 6 rano, o 6:40 idę na busa do szkoły, wracam do domu około 17. Jem tylko kanapki, a jak zjem jedną go ciągle jem następne... Przed szkoła zazwyczaj nic nie jem, czasami jem 1 kanapkę. Kiedy wracam ze szkoły o 17 to jem obiad (zazwyczaj rosół z makaronem i kotlet z ziemniakami z surówką) obiad zdarza mi się jeść nawet o 19. 2 lata temu próbowałem się odchudzać jednak to polegało na tym że nic nie jadłem, kiedy jechałem gdzieś z rodziną np na pizze to nie jadłem, jadłem mało, ale żyłem. Pamiętam że schudłem wtedy 5 kilo, czułem się fajnie. I teraz pytanie, co mam jeść i kiedy? jak ćwiczyć, co ćwiczyć? Ostatnio chodzę spać późno, zdarza mi się iść spać o 1 w nocy, ale zazwyczaj jest to 12 (00:00), śpię wtedy tylko 6 godzin. Chcę odmienić to życie i prawidłowo się odżywiać i chodzić spać, tylko jak ja to mam zrobić? Przez to że jestem *gruby* nie jestem zadowolony z niczego... Więc jak mam się odżywiać żeby to się zmieniło? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Cytrusy, owoce całe i soki wyciskane bardzo dobrze odchudzają i mają dużo wit. C, poprawiają cerę. Bardzo dobrze działa na odchudzanie grejpfrut i to ten czerwony. Jest najlepszymowocem który pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej. Ale do tego potrzebne są ćwiczenia. Jak w domu to może brzuszki, przysiady, ćwiczenia z hantlami. Na powietrzu może w lesie to bieganie albo długi spacer.   Bardzo dobrze jest zjadać rano lub w szkole/pracy rano jajko/dwa jajka. One na długi czas powodują że człowiek czuje się syty. Ale ważne aby nie jeść smażonych rzeczy i ograniczyć cukier pod każdą postacią tak samo jak rzeczy mączne typu chleb, makarony. To powoduje bardzo szybkie tycie i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Od czasu do czasu każdy lubi zjeść ale nie codziennie i nie po nocy. Ostatni posiłek 17-18.

Odnośnik do komentarza

Ja koniecznie muszę kupić sobie [url=https://4fizjo.pl/pol_m_Akcesoria-do-cwiczen_Drazki-do-podciagania-246.html]drążki do podciągania[/url] , bo jesienią i zimą zawsze jest dużo czasu, więc koniecznie trzeba wrócić do ćwiczeń, a wiem, że nie jest to łatwe, aby czasem pójść na siłownię, więc będę ćwiczył sobie w domu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...