Skocz do zawartości
Forum

PRÓBY ZAJŚCIA W CIĄŻE I BRAK OKRESU


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Javiolla
13 godzin temu, Javiolla napisał:

Polecam wizytę u ginekologa. Najpierw trzeba znaleźć przyczynę zaniku miesiączki.

Właśnie się zapisałam ale boję się co mi wyjdzie i że powie mi że nie mogę mię  dzieci???

Odnośnik do komentarza
Gość Mirosława
21 godzin temu, Gość Javiolla napisał:

Właśnie się zapisałam ale boję się co mi wyjdzie i że powie mi że nie mogę mię  dzieci???

ale czego się bać? to lepiej w niewiedzy żyć? ja miałam tak nieregularne cykle, że po kilka miesięcy nie miałam okresu, a w ciążę zaszłam i mam synka. Idź do lekarza, nikt tu mądrzejszy od niego nie jest. Może zaproponuje jakieś monitorowanie cyklu. Mi się wyregulował mniej więcej cykl, ale korzystam z komputera cyklu cyclotest myway, żeby mieć pewność kiedy mam dni płodne. U ciebie musi być rozwiązanie przyczyny, a tu nikt nie powie, co nią jest

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Mirosławą. Czy lepiej żyć w niewiedzy i oszukiwaniem siebie? Zanik miesiączki może mieć podłoże hormonalne, może to powodować tez cukrzyca i inne choroby. Przecież wystarczy się przebadać, poznać przyczyny i leczyć się. Sama sobie robisz niepotrzebną presję.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...