Skocz do zawartości
Forum

Oczyszczacze powietrza + nawiliżacze


Przemek A

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.03.2020 o 18:09, Gość Zulka napisał:

Ja postawiłam na oczyszczacz Pure A9, uważam, że to dobrze zainwestowane pieniądze w zdrowie mojej rodziny. 

A jak z głośnością jego pracy? Czy jeden jest w stanie ogarnąć powietrze w całym mieszkaniu (około 70m)? 

Odnośnik do komentarza
Gość Morella
W dniu 30.04.2020 o 21:27, Gość Henia napisał:

A jak z głośnością jego pracy? Czy jeden jest w stanie ogarnąć powietrze w całym mieszkaniu (około 70m)? 

Jest cichy i można spokojnie sprzątać jak maluch śpi. Przynajmniej mojego to nie rusza, a ma pół roku. Mieszkanie mam 100 m i bez problemu na jednym ładowaniu je ogarniam całe łącznie ze schodami. Elektrolux tu się nieźle sprawdził. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2020 o 17:26, Przemek A napisał:

Cześć, jeżeli ktoś potrzebuje fachowego doradztwa w zakresie oczyszczaczy i nawilżaczy, to postaram się udzielić wymagających odpowiedzi w tym temacie. Moim celem jest zwiększenie świadomości dotyczących tego rodzaju sprzętów i zalet z tego wynikających. Zapraszam do kontaktu ;).

Przemek możesz mi podpowiedzieć jak działają np. takie https://friker.pl/pl/menu/nawilzacze-powietrza/ultradzwiekowe-249.html nawilżacze ultradźwiękowe? Mam spore problemy ze snem - budzę się z bardzo zapchanym nosem, mój przyjaciel polecił mi zainwestować w podobne urządzenie, która ma ponoć pomóc mi z moim problemem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...