Skocz do zawartości
Forum

Gość m...0

Rekomendowane odpowiedzi

Dziecko rok i 7 miesięcy Syn miał robione lapisowanie. Mimo mycia ząbki leciały. Pewnego dnia zderzył się bardzo mocno z siostrą i jedna 1 się złamała odrazu udaliśmy się do pomocy dentystycznej. Dr oczyściła ząb bez znieczulenia wyciągnęła miazgę i kazała szybko w ciągu kilku dni udać się do dentysty który wykona kanałowe leczenie i zaplombuje ( miazga usunięta należy wyczyścić,korona lekko wystaje) jeżdżę już po wszystkich dentystach każdy jak widzi dziecko odmawia bo nie ma terminów Byliśmy w MCS w wawie zrobią nam ząbki pod narkozą ale złamana 1 do wyrwania , nawet nie przeczytali zaleceń i co było wykonane na wizycie u pani z nocnej pomocy stomatologicznej Narkozy się boje bardzo płacze codziennie dzwonię po wszystkich lekarzach błagam o pomoc każdy odmawia słysząc wiek. Syn panikuje u lekarza ale usuwanie miazgi miał bez znieczulenia i nie było zle rozumiem stres dla lekarza był napewno. Ale pytanie odpłatnie zero pomocy.... Proszę o jakiś kontakt do lekarza który by się podjął. Dzwoniłam dziś do pani która nam udzielała pomocy powiedziała że mamy tylko kilka dni na reakcję bo później zrobi się zgorzel i będzie ogromny problem pooooomocyyyy

Odnośnik do komentarza

Dlaczego boisz się narkozy az do tego stopnia? Wyobraź sobie, że wiekszosć dzieci chorych psychicznie leczy się narkozą, bo inaczej nie usiedzą, nie pozwolą na nic. Tak więc to powszechna metoda i Twój paniczny lek jest chyba nieuzasadniony. Ta narkoza jest prawdo podobnie dla dobra dziecka, bo ono nie usiedzi spokojnie na fotelu. Dentysta mógłby mu zrobić krzywdę. Troskę nie zrozumiałam o co chodzi, bo złamała sie jedynka mleczaka-tak? To po co mleczaka kanałowo leczyć, to niepotrzebne działanie, przecież można wyrwać. Możesz podzwonić po prywatnych klinikach stomatologicznych, ale jeśli liczy się czas to ja bym nie czekała.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...