Skocz do zawartości
Forum

Długotrwałe plamienia podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych a możliwość zajścia w ciążę


Gość m...s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od 18 stycznia tego roku zaczęłam po raz pierwszy brać tabletki antykoncepcyjne. Obecnie jestem w połowie brania tych z efektem placebo. Po pierwszych 10 dniach zaczęło się plamienie, w którym czasem zdarzało się krew. Dopiero dzisiaj dostałam miesiączki i uprawiałam seks bez mechanicznego zabezpieczenia. Poprzedni stosunek odbyłam dokładnie tydzień temu. Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę ze względu na te niepokojące trwające tyle dni plamienia?

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Tak to może być ryzyko ciąży. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Odnośnik do komentarza

przy obawach że coś jest nie tak mnie osobiście lekarz powiedział by dodatkowo się zabezpieczała bo może być niebezpieczna niespodzianka ? ja mam tester owulacyjny ze śliny i wiem czy prezerwatywa będzie potrzebna czy nie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...