Skocz do zawartości
Forum

Problem z nieregularnym okresem


Gość e...7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatni raz kochalam sie 30 na 31 stycznia. Powinnam dostac okres juz 4 dni temu. Ale go nie dostalam. Kochalismy sie z zabezpieczeniem i wszystko bylo ok. Nic nie peklo. Ale 31 stycznia bardzo ibtenstywnie pracowalam bo od rana do wieczora na pelnych obrotach. Przenosilam deski blache dzwigalam worki. Do tego padal deszcz. Ogolnie okres mam zawsze nie regularny. Od 2 litego boja mnie piersi. W pachwinach czasem nerki jak to przy moim okresie. Ale nadal ci nie ma. Martwie sie i nie wiem czy od przepracowania i od tego ze zmoklam chodze czesto sikac ale nie az tak za czesto... ( mam kurki i pracuje przy nich wiec tez jest chlodno na polu moglo mnie zawiac bo ostatnio nie moglam wytrzymac z bólu nerki ) co robic... co myslec ??? Martwie sie

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Binny

Skoro jesteś po terminie spodziewanej miesiaczki to zrób test i będziesz mieć pewność. Chociaż skoro byłaś pod koniec cyklu i zabezpieczaliscie się to szansa na ciąże jest dość mała. Nadmierny wysilek również mógł mieć na to wpływ, a w tej chwili również stres. 

Odnośnik do komentarza

Na długość i regularność naszych cykli ma wpływ tryb życia. Wszelkie zachwiania mogą być spowodowane właśnie stresem lub wysiłkiem. Jakbyś miała komputer cyklu Myway to tam można zapisywać wszelkie informacje poza mierzeniem temperatury i z gotowym zapisem udać się do ginekologa. Trzeba o siebie dbać 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to dokładnie jest ale na pewno coś ma wpływ na cykle, wiem że stres i zmiana klimatu na pewno potrafi "zatrzymać" miesiączkę. A na to jak przebiega mają tez wpływ choroby takie jak endometrioza, właśnie ją u mnie zdiagnozowali w medicover, mam wielką szansę że w końcu będę leczona jak należy

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Nie lekcewaz tego najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...