Skocz do zawartości
Forum

Nerwica czy zawał?


Gość Iza

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od miesiąca jestem narażona na bardzo mocny stres. Objawiało się to drżeniem rąk, kołataniem serca i problemami gastrycznymi. Gastroskopia wykazała refluks i przepuklinę żołądka oraz przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka.

Obecnie staram się uspokoić jednak nie zawsze mi to wychodzi. Skutkuje to wędrującymi bólami w brzuchu, lekkimi parestezjami w nogach lub rękach i co zaczęło mnie martwić, bólem w prawym podżebrzu. Kiedyś miałam już taki objaw, również przy okazji stresu, jednak zrzuciłam to na refluks - obecnie biorę IPP wiec takich objawów być nie powinno. Ból jest dość lekki, nawraca, czasami boli tez szczęka. Parestezje trwają od miesiąca, ten ból wraca już od tygodnia. W międzyczasie byłam u lekarza rodzinnego, nie stwierdził nieprawidlosci, CRP na ostatniej morfologii wynosiło 4,25. Czy powinnam się udać do kardiologa czy lepiej poszukać leków uspokajających? Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nerwica, zwłaszcza jak obecnie w życiu masz silny stres. Najlepiej było by się odciąć od niego chociaż na jakiś czas żeby organizm od począł, ale zakładam że to nie jest łatwe o ile nie jest nie możliwe. Lepsza wizyta u psychiatry i poproszenie o leki uspokajające choćby na jakiś czas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...