Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość k...7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy od antykoncepcji można urosnąć? Mam 23 lata i zauważyłam że w ostatnim czasie urosłam. Od ponad roku przyjmuje antykoncepcję, miałam trzy razy zmieniane hormony i różne dawki. Nigdy nie brałam hormonu wzrostu itp. Zawsze byłam niższa od mojej siostry, jeszcze 3 lata temu patrząc na zdjęcia byłam niższa od niej o głowę, natomiast teraz zauważyłam że jesteśmy równe, czy to jest normalne abym w tym wieku urosła tak dużo? Czy może to być przyczyna hormonów? Czy powinnam skonsultować się z jakimś specjalistą, jeśli tak, to z kim? Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość laleczka

Nie bylabym pewna co do tego komputerka, moj organizm rządzi się swoimi prawami i stosowanie takiego urzadzenia to jak wrózenie z fus. najpewniejsze tabletki, spiralki i plastry. Ja stosuje tabletki jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.

Odnośnik do komentarza

Jakie wróżenie z fus? Ja też używam komputera cyklu,a cykle są dość nieregularne u mnie. No ale przecież taki komputer wyznacza dni płodne, a jak masz taki komputer nowej generacji, na którym dodatkowo zapisujesz, jaki był śluz, czy pilaś alkohol, czy miałaś jakiś stres - to nie ma opcji na pomyłkę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...