Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zobowiązań z żonatym mężczyzną


Gość k...a

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałam zapytać o jedną rzecz... Jest mężczyzna, który bardzo mi się podoba. Napisałam do niego pierwsza i po kilku dniach rozmowy dowiedziałam się, że nie szuka żony ani żadnych związków. Ustaliliśmy, że będziemy się spotykać na zasadzie układu "seksu bez zobowiązań". Niestety w ten sam dzień dowiedziałam się (od niego), że jest w separacji i ma córkę. Przyznam szczerze, że trochę spanikowałam i zaczęłam wypytywać jak długo jest w separacji i ile córka ma lat, niestety moje pytania sprawiły, że mężczyzna ten się wycofał z układu. Czuje się bardzo winna. Od tamtego czasu minęło dwa tygodnie i czuję że mnie unika. Czy powinnam do niego napisać z pytaniem czy wszystko między nami jest ok? Pozdrawiam, Justyna

Odnośnik do komentarza

To był układ "seks bez zobowiązań". Ty się dowiedziałaś o nim że jest w separacji i ma dziecko i spanikowałaś, a on spanikował pewnie jak zaczęłaś go wypytywać o jego prywatne życie. Facet się wycofał bo skoro jest w separacji i ma dziecko to nie chce się na razie bawić w kolejne związki czy komuś tłumaczyć z tego co robi i dlaczego. I sam ci po kilku dniach powiedział że nie szuka żony czy związków więc czego oczekiwałaś? Zgodziłas się na seks a później spanikowałaś. To się facet wycofał. Ale powiedział otwarcie że niczego oprócz seksu nie będzie. Ustaliliście to. Zrób jak uważasz, ja bym nie napisała. Wyjdziesz na desperatkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...