Skocz do zawartości
Forum

Jaki prezent na Walentynki


Gość jasia88

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej to połączyć ? Kolacja, nawet nie jakaś wystawna, ale w fajnym miejscu to dobry pomysł, a do tego np. jakiś fajny upominek od ukochanego. Ja to w tym momencie chciała prostownicę babyliss. A może dostanę? Któż to wie ?

 

Odnośnik do komentarza

Szukanie prezentu na Walentyki może okazać się nie lada wyzwaniem. Szczególnie jak jesteśmy w związku kilka lat to co raz trudniej jest zaskoczyć naszego partnera. Osobiście to nie wymagałam nigdy żadnych drogich prezentów bo na dobrą sprawę to nie o to chodzi. Bardziej o to aby umilić ten wyjątkowy dzień nie tylko samą swoją obecnością ale jakimś podarunkiem. W tym roku mój facet starał się przeprowadzić "wywiad środowiskowy" podpytując się o różne kwestie. Dałam mu wyraźnie do zrozumienia, że to w jego inicjatywie leży wybór. Postanowił pójść klasycznym stylem z nutką nowoczesności. Mianowicie otrzymałam walentynkowe kwiaty w formie takiego oto bukietu https://www.roseduchateau.com/blog/kwiaty-na-walentynki-roze-w-bukietach-walentynkowych-na-prezent/ Całość robi bardzo dobre wrażenie, kwiaty są najwyższej jakości jak i samo opakowanie. Opowiedziałama o tym oczywiście koleżankom w pracy, też im ten pomysł przypadł bardzo do gustu ?

Odnośnik do komentarza

Ja planuję zamówić świecę sojową (teraz są mega modne) z drewnianym knotem, który trzeszczy trochę jak w kominku. Ostatnio trafiłam na świece "Take me to the..." na stronie  GiftyBox - sklep z prezentami - GiftyBox i uważam, że są to jedne z najlepszych świec sojowych jakie testowałam. No i zapachy! Jest Prosecco, czerwone wino, Gin&Tonikiem - dobra alternatywa na walentynki bez procentów! Zamówię, chyba czerwone wino, bo jest na naturalnych olejkach, które działają jak afrodyzjak :D

Odnośnik do komentarza
Gość Kamallka

W tym roku wymarzyłam sobie jakiś duży zestaw kosmetyków, no i dostałam kosz fajnych rzeczy do twarzy. były w nim peelingi cukrowe i tonik Pure & Free, od AVA, bardzo chętnie sięgam po ich kosmetyki do twarzy i ciała, bo moja skóra fajnie na nie reaguje (a nie wszystkie kosmetyki są przez moją skórę lubiane i do zaakceptowania, niestety)

Odnośnik do komentarza

Co będzie najlepszym prezentem dla ukochanej? Do czekoladowych telegramów z wyznaniem miłości, pysznych pralinek w kształcie serca czy uroczych figurek w formie misiów dodaj... kwiaty. Z okazji walentynek niech będzie to naprawdę niezwykły bukiet! Z pewnością Twoją ukochaną zachwyci tabliczka czekolady obsypana jadalnymi kwiatami: chabrem, płatkami róży, lawendą czy jaśminem https://www.gala.pl/artykul/idealny-prezent-na-walentynki

Odnośnik do komentarza

Ostatnio, podczas oglądania masakry The Walking Dead, wśród flaków i mózgów, mój luby nagle stwierdził, że chciałby mieć coś, co mógłby nosić zawsze przy sobie jako symbol naszego związku, w razie gdyby został zjedzony przez zombie.

Nie spodziewałam się po nim takiego romantyzmu, zatem dostanie ode mnie rzemyk na rękę, na którym będzie tyle supełków, ile lat jesteśmy razem xD

Jeśli natomiast zastanawiacie się nad prezentem dla niej, polecam stronę:

https://homeandpassion.com/propozycje/kubki-porcelanowe-kolorowy/

W sklepie mozna zamowić wiele pięknych porcelanowych dodatków ? 

 

Odnośnik do komentarza

W zeszłym roku dostałam kwiaty do pracy od męża, przyniósł je kurier z poczty kwiatowej, a wieczorem wyjęliśmy butelkę wina, zamówiliśmy sushi i obejrzeliśmy film. Dla mnie to wystarczyło. Jak będzie w tym roku, to się okaże ;) 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dziewczyna lubi uprawiać sport, fitness, biegać czy chodzić po górach to świetnym pomysłem będą ciuchy.

Myślę że każda dziewczyna by się ucieszyła z porządnych legginsów w góry na przykład polskiej marki Rebel Skin.

Szyją w Polsce a nie w żądnych Chinach czy innej Indonezji a na dodatek mają mega fajne wzory. Polecam! 

 

Odnośnik do komentarza

Walentynki w tygodniu są, wiec oboje jesteśmy w pracy, ale na pierwszy weekend po walentynkach (18.02-19.02) mamy opłacony hotel ze spa w naszym mieście ?

W zeszłym roku byliśmy natomiast w Krakowie, zdecydowaliśmy się na zwiedzanie z przewodnikiem, mogę dać stronę na której rezerwowaliśmy wycieczkę:

https://cracowcitybreakers.pl/

Mają tam liczne wycieczki w Krakowie, polecam bo miasto piękne a wycieczka również ciekawa ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...