Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się rozstępów?


Gość e...z

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogę pozbyć się rozstępów z ud i pośladków? Dzień dobry. Niedawno ukonczylam 18 lat i od 6 klasy podstawowej męczę się z rozstępami na udach oraz pośladkach. Rozstępy są już białe i stare ale sa moim kompleksem. Więc jak moge się ich pozbyć? Czy to jest wogole możliwe pozbyć się ich?

Odnośnik do komentarza
Gość JoannaZZ

Na rozstępy i blizny najlepiej sprawdzą się zabiegi laserem. Wiem to po sobie - bo zdecydowałam się na zabiegi laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wykonywał je bardzo umiejętnie pan Bartosz. Polecam - nic tak nie zadziała na ten problem jak właśnie laser.

Odnośnik do komentarza

Strialys jest skuteczny. Kupiłam, jestem w trakcie drugiego opakowania i wiem, że nie przepłaciłam. Aktualnie na stronie sklepu są calkiem niezłe promocj. Poza tym masz tam jeszcze dodatkowo minus 10% na zamówienie. Krem zmniejsza wyraźność rozstępów. Dorobiłam się ich w ciaży, używałam wielu tłustych kremow i olejów ale nie udało się ich uniknąć. Raczej nie liczę na to, ze znikną całkowicie ale strialys znacznie je zmniejszył.

https://www.portel.pl/strefa-biznesu/krem-na-rozstepy-pomoze-sie-ich-pozbyc/117422

Więcej o kremie poczytasz sobie tutaj. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...