Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 17 lat. Proszę o pomoc i podanie kilku opcji działania. Od 8 miesięcy odczuwam ból po lewej stronie klatki piersiowej. Zaczęło się od bólu w tej okolicy i osłabienia w dni upalne. Osłabienie utrzymywało się do teraz, a bóle występowały podczas wysiłku fizycznego, występował również rozdzierający ból podczas np. długich zajęć lekcyjnych. Jednak od 2 tygodni ból i osłabienie drastycznie wzrosły. Z każdym dniem jest gorzej, może ból się nie zwiększa ale osłabienie tak. Od prawie tygodnia nie śpię w nocy przez ból, robiąc się jeszcze słabszy. Zaobserwowałem to głównie podczas nocy i wieczoru: uwidocznionione żyły, pulsujące żyły w specyficznych miejscach np. skroń, szyja lub bolące. W dzień jedyne co odczuwam to osłabienie i lekki ból. Byłem u lekarza ale ten jedynie zlecił wizyte u kardiologa i psychologa, ale ja nie mogę czekać. Z dnia na dzień robi się coraz gorzej, 2 tygodnie temu byłem w szpitalu, jedyne co wykryto to średnią skolioze kręgosłupa i zlecono mi udanie się z tym do rehabilitanta. Nie mam żadnych problemów z psychiką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...