Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W przeciagu miesiaca mam 3 raz opryszczke. Pierwszy raz w życiu. Miałam ciezki miesiac zle sue odzywialsn,mialam pogrzeb w rodzinie i separację oraz opozniowy okres. Czy jest tego przyczyna czy to cos powaznego?

Odnośnik do komentarza

Warto odwiedzić lekarza, ale głównie chodzi o osłabienie organizmu. U mnie pojawia się własciwie tylko w okresie zimowym. Możesz spróbować hevipoint. Dla mnie jest to skuteczny sztyft, bo szybko przechodzi. Lek jest też można kupić w postaci tabletek.

Odnośnik do komentarza

U mnie na opryszczkę najlepiej sprawdzają się tabletki hevipoint, nic nie działa szybciej i skuteczniej niż one, sprawdzją się o wiele lepije niż inne produkty odstępne w aptece. Dla mnie najważniejsze jest to, że jak tylko widzę pierwsze objawy i zaczynam je brać to ona się dalej nie rozwija. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Chyba w TV widziałam, że ten hevipoint jest także w sztyfcie. Wczesniej mialam doświadczenia z plastrami, ale one nie były zbyt wygodne w użyciu i nie do końca się sprawdzały. Czy stosowałyście wersję w sztyficie? Jest skuteczny?

Odnośnik do komentarza

kasia, hevipoint w sztyfcie jest po prostu bardzo wygodny w użyciu, no  i zaleta, że działasz punktowo, podobnie jak plaster, z tym że nie ma tego nieprzyjemnego uczucia czegoś przlepionego w okolicy ust. Niby można się przyzwyczaić, ale po co. I w takim wypadku aplikacja leku też jest prostsza w tej formie, bo po prostu smarujsz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...