Skocz do zawartości
Forum

Problem z oddawaniem moczu


Gość d...1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata. Od kilku miesięcy mam problemy z żołądkiem luźne stolce,czasem ból brzucha,największy problem to to że nie mogę się wysikać czuję mocz ale nie mogę się wysikać, wyniki krwi i moczu dobre, kolonoskopia wyniki dobre.Mam tak że często się przejmuję jakimiś rzeczami,co by było gdyby... czasem się stresuję niepotrzebnymi rzeczami. Lekarz powiedział żebym udał się do psychologa lub psychiatry.Co to może być i czy da się to szybko wyleczyć?

Odnośnik do komentarza

Miałam problemy z oddawaniem moczu , chodziłam po lekarzach ale pomagali mi tylko na troszkę i dokładnie nie wiedzieli co mi jest. Dopiero odkad zaczęłam chodzić na zajęcia z osteopatii to bardzo mi pomogły. Teraz już nie ma tak dużych problemów z oddawaniem moczu. Polecam klinikę Rehaorthopedica w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Problemy z oddawaniem moczu mogą świadczyć także o poważniejszych chorobach, takich jak nowotwory. Dobrze jest nie lekceważyć takich objawów i regularnie badać się urologicznie. Sam badam się u doktora Dudka w SCM clinic. Zdrowie jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.02.2020 o 21:24, Gość d...1 napisał:

Witam mam 23 lata. Od kilku miesięcy mam problemy z żołądkiem luźne stolce,czasem ból brzucha,największy problem to to że nie mogę się wysikać czuję mocz ale nie mogę się wysikać, wyniki krwi i moczu dobre, kolonoskopia wyniki dobre.Mam tak że często się przejmuję jakimiś rzeczami,co by było gdyby... czasem się stresuję niepotrzebnymi rzeczami. Lekarz powiedział żebym udał się do psychologa lub psychiatry.Co to może być i czy da się to szybko wyleczyć?

 

A badałeś się pod kątem niebakteryjnego zapalenia prostaty? Poczytaj tutaj: https://centrum-kore.pl/leczenie-zapalenia-prostaty-poznan-swarzedz/

Odnośnik do komentarza

Skoro mowa o tego typu problemach to z pewnością wizyta u specjalisty jakim jest urolog się nie obędzie. Dlatego też bardzo często szukamy dobrego godnego zaufania specjalisty. popytałam się znajomych i tak dostałam namiary na tę stronę  https://lekarzebezkolejki.pl/blog/urolog-ekspert-od-zdrowia-ukladu-moczowego/w-346 dzięki której uda mi się znaleźć bardzo dobrego urologa. Także internet w końcu na coś mu się przydał

Odnośnik do komentarza

Tutaj w ogóle nie ma co się zastanawiać. Jeśli macie takie problemy, to powinniście jak najszybciej zareagować. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności wybrali się do dobrego urologa, który Was dobrze zbada. Na pewno na uwagę warty jest ten urolog piekary śląskie, do którego kontakt znajdziecie poprzez https://gaboscm.pl/poradnia/poradnia-urologiczna/ To istotna kwestia, dlatego też absolutnie nie odkładajcie tego w czasie. W przypadku takich problemów powinno się działać jak najszybciej. 

Odnośnik do komentarza

Hej! Problem, który opisujesz brzmi dość poważnie i ja bym to jednak skonsultował z jakimś innym lekarzem urologiem, tak dla pewności. Z mojej strony mogę Ci polecić dra Przemysława Dudka z SCM clinic – jest świetnym specjalistą i zna się na tego rodzaju problemach z pęcherzem jak mało kto. Nie wiem, być może Twój problem ma podłoże psychiczne, ale w pierwszej kolejności zbadałbym czy nie istnieją jakieś fizyczne powody dla których nie możesz oddawać moczu jak należy. Pozdrawiam, dużo zdrowia życzę! ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...