Skocz do zawartości
Forum

Co oznacza tego typu zachowanie?


Gość m...3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . Proszę Pani/Pana ,chciałem prosić o pomoc w wyjaśnieniu mojego problemu związanego z osobą mojej byłej dziewczyny . Oboje mamy 21 lat , półtorej roku temu , w czerwcu 2018 roku rozstaliśmy się , powodem rozstania była osoba trzecia a mianowicie była to moja znajoma ,która chciała doprowadzić do rozpadu mojego związku ,bo myślała że w ten sposób właśnie moja znajoma będzie mogła być ze mną , lecz ja trzymałem się mocno mojej (wtedy ) dziewczyny. Moja znajoma poprzez fałszywe konto na facebooku pisała z moją (wtedy ) dziewczyną . Moja ówczesna dziewczyna raczej nie wytrzymała tego że gdzieś przewija się osoba mojej znajomej i ze mną zerwała. Po zerwaniu , przez 4 miesiące starałem się pokazać mojej byłej dziewczynie ,że zasługuję na szansę ,aby do niej wrócić i wszystko odbudować , lecz ona po okresie 2/3 miesięcy zaczęła mi odpisywać słowami " nie kocham Cię i już nigdy nie pokocham " . Po okresie 4-ech miesięcy starałem się ograniczać kontakt , nie pisząc już codziennie (jak było to wcześniej) ,lecz co 3/4 dni,a po tych 3/4-ech dniach moja ex zwracała mi uwagę że nie pisałem codziennie przez ostatnie dni i że (cytując ją ) : "zmarnowałem szansę powrotu do niej bo nie pisałem przez ostatnie dni " , lecz o tej danej mi szansie wiedziała tylko ona . W styczniu ubiegłego roku , moja ex najpierw napisała do mojej siostry z prośbą aby ta podała jej nasz adres ,a jak się potem dowiedziałem od niej przez facebooka (...) moja była dziewczyna chciała po prostu wysłać do mnie list i wysłała go ale... w zdjęciach przez facebooka . W liście tym pisała o tym że chciałaby się spotkać w pobliskim dla nas miasteczku , na co się nie zgodziłem ,bo chciałem się spotkać z nią u niej w domu ,choćby dlatego żeby ona czuła się pewniej . Po 2-óch/3-ech tygodniach od tej rozmowy ja wysłałem do niej list ,ale drogą tradycyjną ,nie elektroniczną ,również w nim zaproponowałem spotkanie godząc się na spotkanie we wspomnianym miasteczku , na co ona tym razem się nie zgodziła . W maju 2019 r. wysłałem jej na facebooku życzenia urodzinowe , za które mnie wyśmiała że facebook musiał mi o nich przypominać ,lecz ona doskonale wiedziała że o nich pamiętałem i tego dnia kontakt nam się urwał,nie pisałem do niej . W czerwcu, jednego dnia przez czas 2h wysyłała mi zdjęcia siebie i tego co robi i co jej się przydarzyło na aplikacji snapchat , potem ta sytuacja powtórzyła się półtorej miesiąca temu , lecz było to jedno zdjęcie dziennie przez 5 dni , ja na takie jej „zaczepki ” nie odpowiadałem. Na święta wysłałem jej życzenia i odpisała miło . W sylwestra wysłała mi zdjęcie siebie w sukience i mówiąc kolokwialnie, że poszło mi to w pięty .Tydzień temu do niej napisałem i odpisywała mi miło , dużo o mnie pytała (np czy kogoś mam ) i też dała kilka informacji na swój temat ,sama chyba też chciała żebym coś wiedział . Wiem ,że ona nie ma nikogo ,lecz adoratorów odrzuca bo wg niej oni "krzyżują jej plany " ,a jej planem jest niby wyjazd za granicę ale ma problemy z nauką j.ang . Chciałbym uzyskać odpowiedzi na pytania : Czy widać po jej zachowaniu / w jej osobie chęć powrotu do mnie ? Czy ona może coś do mnie czuć ? Co powinienem zrobić w takiej sytuacji ? Wiem ,że odp mogą mieć formę domysłów lub czegoś innego ,ale chciałbym dowiedzieć się jak ta sytuacja wygląda ze str osoby trzeciej /obcej i od str psychologicznej . Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.02.2020 o 16:05, Gość m...3 napisał:

Czy widać po jej zachowaniu / w jej osobie chęć powrotu do mnie ?

Nie, widać manipulację.

W dniu 4.02.2020 o 16:05, Gość m...3 napisał:

Czy ona może coś do mnie czuć ?

Raczej nie.

W dniu 4.02.2020 o 16:05, Gość m...3 napisał:

Co powinienem zrobić w takiej sytuacji ?

Zacząć żyć własnym życiem.

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...