Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z chłopakiem


Gość d...6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy w wyjaśnieniu zachowania mojego byłego chłopaka z którym nie jestem już od kilku miesięcy. Jak byliśmy razem wszystko układało się jak najlepiej i w pewnym momencie z godziny na godzinę powiedział że to koniec. Po rozstaniu jeszcze się spotykaliśmy i wszyscy myśleli że dalej jesteśmy parą bo tak to wyglądało. Potem kontakt się urwał z dnia na dzień. Ostatnio jak się przypadkiem widzieliśmy to zerkał w moją stronę i się rumienił,a gdy zniknelam z jego zasięgu widzenia to zrobił wszystko żeby móc mnie zobaczyć. Innym razem jak się mijaliśmy zlustrował mnie od góry do dołu i też się zarumienił. Miała też miejsce taka sytuacja że idąc chodnikiem wyminął mnie a następnie się oglądał w moim kierunku. Te wszystkie rzeczy wydarzyły się w przeciągu kilku dni. Proszę o pomoc jak mam odbierać takie jego zachowanie

Odnośnik do komentarza

Nie do końca wiem jak masz traktować jego zachowanie, bo jest sprzeczne. Zerwał z Tobą, a z opisu wydaje się jakbyś nadal mu się podobała. Ale uważam, że zachował się okropnie zrywając tak nagle bez żadnego wytłumaczenia. Moim zdaniem nie powinnaś już więcej na niego zwracać uwagi. Ze względu na szacunek do samej siebie.

Odnośnik do komentarza

Kochana, koniec, to koniec, zostawił Cię, więc bądź konsekwentna i przyjmij to do wiadomości. Nie baw się z nim w żadne gierki. Szkoda, że po tym, jak Cię potraktował utrzymywałaś z nim jeszcze jakiś kontakt. Szanuj się i nie pozwól sobą pogrywać. Nie ma przyjaźni między dawnymi partnerami, szczególnie w sytuacji, gdy jedno porzuciło drugie w tak obcesowy sposób.

Nawet, jeśli cierpisz, tęsknisz, to powiedz sobie, że nie jest Ciebie wart, a "tego kwiatu jest pół światu". Wystarczy "cześć" na ulicy i tyle. Dbaj o siebie i nie pozwól się wykorzystywać, nawet, gdyby żałował swojej decyzji, to nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, to na ogół nie udaje się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...