Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Bardzo proszę o wstępną interpretację wyników na Boreliozę. Jak pokazałem je u mnie w mieście na oddziale zakaźnym to Pani Doktor zerknęła dosłownie 2 sekundy i stwierdziła że to nie borelioza i że nie mam żadnych objawów nawet o nie nie pytając. Ostatnie ukąszenie kleszcza miałem w połowie czerwca 2019 a poprzednie około 5 lat temu. Od około paru miesięcy mam prawie codziennie pewne lęki, obawy o swoje zdrowie którym towarzyszą drętwienia kończyn, bóle głowy, czasami kolan, lekkie zawrotu głowy, lekkie kłucie lub piszczenie w uszach. Neurologicznie i kardiologicznie zostałem przebadany i lekarze twierdzą że jest ok. Psychiatra stwierdził że mam nerwice lękową i od pewnego czasu chodzę na terapię. Leków psychiatrycznych nie zażywam. Proszę państwa o pomoc ponieważ czytałem że objawy przewlekłego zakażenia boreliozą dają podobne objawy do nerwicy lękowej. Test Westernblot IgG wyszedł mi pozytywny Antygen P41 , intensywność 43 ( 26-255) Antygen VlsE Ba , intensywność 106 ( 26-255) Antygen VlsE Bb , intensywność 62 ( 26-255) Antygen VlsE Bg ( ) intensywność 23 ( 26-255) graniczne

Odnośnik do komentarza

Lekarz w poradni chorób zakaźnych bez wywiadu patrząc tylko na wyniki powiedział żebym sobie nie wmawiał ze mam jakieś objawy boreliozy i według wyników mój organizm miał tylko styczność z nią w przeszłości ale dał sobie radę 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...