Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

witam, w pażdzierniku uprawialam sex bez zabezpieczenia, od tamtej pory miałam juz okres w listopadzie, grudniu i styczniu. Robiłam sobie kilka testów ciążowych które wykluczają zajscie w ciązę. Ale mam ciągle mdłości, ciągły apetyt, przytyłam z 5 kg i mam nabrzmiałe piersi- objawy takie jak miałam podczas wcześniejszej ciązy. biore tabletki antykoncepcyjne 21 7 tabletek. Czy mozliwe ze jestem w ciązy?

Odnośnik do komentarza

Piszesz ze uprawiałas se bez zabezpieczenia ..To te pigułki od kiedy bierzesz? Bo jesli brałas wtedy pigułki i stosowałas je prawidłowo to nie musisz sie martwić .Ja biore belare i w ulotce moich pigułek jest napisane ze wazne jest aby je stosować regularnie ,jezeli przerwa nie jest dłuzsza niz 12 godz to wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza

skoro miałaś takie objawy we wcześniejszej ciązy, to chyba pora wybrać się do ginekologa. Skoro przy tabletkach antykoncepcyjnych zachodzisz w ciążę to chyba nie ma sensu ich brać. Albo nie stosujesz się do zaleceń. Może pomyśl o komputerze cyklu, to jest alternatywa dla tabletek. Polecam cyclotest my way

Odnośnik do komentarza

odkąd mam diafragmę caya nie mam dylematów pod koniec cyklu czy będzie krwawienie czy nie, na prawdę warto dobrze się zabezpieczać i mieć spokój i radość z fajnego seksu a nie ciągle drżeć czy nie będzie II kresek na teście

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...