Skocz do zawartości
Forum

W jakim wieku zakładaliście aparat ortodontyczny


Gość relna

Rekomendowane odpowiedzi

37 ? Aparat założony rok temu, efekty wspaniałe! Naprawdę jestem zadowolona, że się zdecydowałam, bo mój uśmiech zmienił się nie do poznania. Coś wspaniałego, serio, jak uśmiech może zmienić tak samo poczucie własnej wartości. A leczę się w Rock Your Smile w Warszawie ?

Odnośnik do komentarza

42 lata i sobie założyłem. I nie żałuję niczego co ma mi pomóc. Mój kolega, który kiedyś ze mnie drwił, że mam na koncie 1000 zł, a on zaoszczędzone ok 150 000 zł, lecz harował jak wół i chomikował te pieniądze, aż jakiś ****** pod wpływem narkotyków (alkoholu) potrącił go autem i poniósł śmierć na miejscu. I tak się teraz zastanawiam. Na co mu te wszystkie pieniądze były ? :(

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ja założyłam aparat ortodontyczny w wieku lat 35 ? Jestem zadowolona, że się w końcu zdecydowałam i zadbałam o swoje ząbki ? A leczę się w centrum ortodontycznym Rock Your Smile w Warszawie na Białołęce ?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, niedługo nakładam aparat ortodontyczny i mam głupie obawy. Marzyłam o nim kilka lat, a im bliżej tym bardziej się nim stresuję. Głównie chodzi o kwestię finansową. Niby rozumiem, że to inwestycja, ale jednak mam ochotę zrezygnować, bo zastanawiam się, czy się opłaca.

Jakie są wasze doświadczenia z aparatem? Warto nakładać? Jak finansowo to u was wyglądało?

https://www.swiatdentysty.pl/artykul/aparat-ortodontyczny-jaki-bedzie-najlepszy-dla-osoby-doroslej-226936

Poza tym jakie polecicie rodzaje? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...