Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

7 stycznia mialam okres, 7 dni pozniej wspolzylam przez kilka minut bez zabezpieczenia, nie doszlo do wytrysku. Tydzien pozniej (2tyg. od miesiaczki), mialam silne bole jajnikow i wzdety brzuch. Bylam u ginekologa i powiedzial mi ze kilka dni temu mialam owulacje, z wyciekiem krwi do otrzewnej, ale to nic powaznego, tak sie czasami dzieje i mam sie wstawic na kontrole za miesiac. Czuje bole podbrzusza, jestem wzdeta jak balon zwlaszcza w dolnej partii brzucha. Czy istnieje ryzyko ze to ciaza? Nie mam innych objawow, zostal mi tydzien do spodziewanego okresu.

Odnośnik do komentarza

Bole podbrzusza i wzdecia nie sa objawem ciazy nawet na pozniejszym etapie. Musza miec inna przyczyne. Dwa, jesli nie bylo wytrysku, to jakim cudem plemniki mialyby sie znalezc w Twoich drogach rodnych.

Tak jak jazda samochodem, powoduje zawsze ryzyko wypadku, ale jesli wiemy co i jak robimy, czyli dysponujemy wiedza i umiejetnosciami z treningu, mamy sprawny pojazd i przepisowa jazde, to ryzko jest zerowe. To samiutko obowiazuje w seksie. Derick

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To nie tylko bole podbrzusza, ale tez jego opuchniecie, wzdecie. Wytrysku nie bylo, ale przeciez jest tez cos takiego jak preejakulat. Nie zawsze musi byc wytrysk. Stad to pytanie i obawa

Opuchniecia nie mogla by spowodowac ciaza na tak wczesnym etapie, to wykluczone. 

Jesli u chlopaka po ostatnim oddaniu moczu i myciu nie doszlo do swiezego wytrysku, to nie moglo dojsc kontaktu spermy ze sluzem lubrykacyjnym, wtedy nie moze byc w nim plemnikow. Plemniki nie maja zdolnosci teleportacji, czy latania, wiec musi byc przyczyna aby znalazly sie w preejakulacie. Uzupelnij wiedze o fizjologii seksualnej, byle nie z amatorskiej Wikipedii i tych co za nia przepisuja plytkie, niepelne wyjasnienia, bo inaczej stale bedziesz sie niepotrzebnie stresowac. Derick

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...