Skocz do zawartości
Forum

ferie


Gość malah

Rekomendowane odpowiedzi

My jedziemy do Zalesia Mazury w ramach pakietu rodzinne ferie i ofertę mają cudną, jeszcze w takiej cenie, to w ogóle się opłaca. Dzieciaki mają tam pełno atrakcji, są animatorzy, mini zoo, bajkolandia, zjeżdżalnie, no ogólnie na pewno córka się wybawi za wszystkie czasy. Będzie ognisko, będą zawody rodzinne, a dla chwili spokoju SPA, no czego chcieć więcej :), polecam. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrą propozycją na zimowy wyjazd z dziećmi jest wybór hotelu rodzinnego, gdzie zarówno dorośli, jak i dzieci nie będą się nudzić. Ja ze swojej strony polecam Hotel Klimek SPA w Muszynie. Dla dzieci w czasie ferii jest mnostwo zajec, warsztatów, z kolei dla dorosłych fajna oferta spa, pub. Wszyscy z checia na pewno skorzystają z aquaparku. Jeśli ktoś jeżdzi na nartach lub desce to na pewno doceni bliskosc stokow. 

Odnośnik do komentarza

Ferie zimowe to zazwyczaj spędzaliśmy w domu dlatego tym razem zamierzamy wyjechać w góry. Tylko zastanawiam się co można robić w górach skoro nie jeździmy na nartach? Aby być jakoś na to przygotowaną postanowiłam poszperać w necie i tak trafiłam na ten artykuł  https://poza-domem.pl/zima-w-gorach-co-robic-gdy-nie-jezdzisz-na-nartach ddzięki któremu dowiedziałam się, że w górach jest wiele różnych możliwości nie tylko jazda na nartach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...