Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość malah

ferie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malah

Hej, u nas ferie się zbilżają i nie wiem, gdzie jechać, jakieś pomysły? Najlepiej gdzieś, gdzie można jechać z dziećmi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anitta

My jedziemy do Zalesia Mazury w ramach pakietu rodzinne ferie i ofertę mają cudną, jeszcze w takiej cenie, to w ogóle się opłaca. Dzieciaki mają tam pełno atrakcji, są animatorzy, mini zoo, bajkolandia, zjeżdżalnie, no ogólnie na pewno córka się wybawi za wszystkie czasy. Będzie ognisko, będą zawody rodzinne, a dla chwili spokoju SPA, no czego chcieć więcej :), polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrą propozycją na zimowy wyjazd z dziećmi jest wybór hotelu rodzinnego, gdzie zarówno dorośli, jak i dzieci nie będą się nudzić. Ja ze swojej strony polecam Hotel Klimek SPA w Muszynie. Dla dzieci w czasie ferii jest mnostwo zajec, warsztatów, z kolei dla dorosłych fajna oferta spa, pub. Wszyscy z checia na pewno skorzystają z aquaparku. Jeśli ktoś jeżdzi na nartach lub desce to na pewno doceni bliskosc stokow. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ferie zimowe to zazwyczaj spędzaliśmy w domu dlatego tym razem zamierzamy wyjechać w góry. Tylko zastanawiam się co można robić w górach skoro nie jeździmy na nartach? Aby być jakoś na to przygotowaną postanowiłam poszperać w necie i tak trafiłam na ten artykuł  https://poza-domem.pl/zima-w-gorach-co-robic-gdy-nie-jezdzisz-na-nartach ddzięki któremu dowiedziałam się, że w górach jest wiele różnych możliwości nie tylko jazda na nartach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...