Skocz do zawartości
Forum

Przewlekły ból kręgosłupa


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pół roku nam problem z odcinkiem lędźwiowym. Na rezonansie wyszły 2 przepukliny, poza tym mam skoliozę. Byłam już u wielu neurologów, ortopedów i neurochirurgów. Wszyscy zgodnie twierdzą że przyczyną nie są przepukliny, ponieważ są one bardzo małe i niektórzy ludzie nawet nie wiedzą że takie mają bo nie ma żadnych bóli. Codziennie ćwiczę zgodnie z zaleceniami fizjoterapeutow, byłam na wielu terapiach manualnych, nie mam już spec mięśni a ból nadal jest, byłam też u osteopatow i po wszystkich zabiegach jest albo chwilowa poprawa albo żadna, miałam już 2 razy robione też zabiegi prądu, laser, ultradźwięki, pole magnetyczne. Miałam również blokadę stawowa, która nie dała żadnego rezultatu. Największy ból jest podczas siedzenia, nie zawsze boli mnie to samo miejsce. Obecnie ból od jakiegoś czasu obniżył się i bolą mnie również pośladki podczas siedzenia. Proszę o radę co w takiej sytuacji można zrobić. Proszę o polecenie dobrych fizjoterapeutow z Warszawy, Legionowa i okolic. Mam 30 lat i nie mogę normalnie funkcjonować, jest to straszne! Proszę też o opinie czy może pomóc akupunktura i suche igłowanie. Co możecie powiedzieć na temat tych zabiegow. Będę wdzięczna za pomoc i odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2020 o 17:56, Gość Dorota napisał:

Witam, Jeśli coś moge doradzić to jedyna rzecz jak przychodzi mi do głowy to Magnistretch jest to materac medyczny z specjalną funkcją Rozciągania kręgosłupa, Firma magniflex ma światowy "patent na ból pleców" i to właśnie jest Magnistretch jest to materac który przez 8 godzin gdy śpimy delikatnie rozciąga nasz kręgosłóp  powodując uśmierzenie bólu pleców i innych bóli mieśniwych jest to produkt medyczny klasy 1 ma szereg atestów medycznych i patentów światowych ! Polecam by poszukać, jakiś artykoł i zainteresować tematem. Materac dostepny jest np na sypialnieroxapl a opis można przeczytać na polskiej stronie magniflex . Warto sprawdzić !!

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...