Skocz do zawartości
Forum

Żele intymne


Gość gosciowka

Rekomendowane odpowiedzi

 Kiedyś miałam kilka  smakowych żeli durexa- wiśnie, Ylang-Ylang i truskawkę. Do masażu fajnie, smak zachęcał. Ale klei się to strasznie. I w okolicach intymnych powodowało swędzenie.. Aktualne o wiele bardizej wolę libi gel, żel trochę trudniej dostępny ale o wiele lepiej potęguje doznania.

Odnośnik do komentarza

Zdarzyło się kilka razy użyć tego niebieskiego - zwykły, najzwyklejszy. Może spróbuj tego rozgrzewającego, który potęguje doznania... on w sumie powoduje takie łaskotanie i większe uwrażliwienie, może ci się spodoba. Co do libi gel to nie słyszałam.... Gdzie to kupujesz?

Odnośnik do komentarza

Mamy libi gel i muszę tutaj potwierdzić to co pisze koleżanka Naprawdę fajny. W ostatnim czasie nasz najlepszy zakup jeśli chodzi o zabawki intymne. Używamy praktycznie codziennie. Siła działania jest naprawdę dobra, bo wystarczy jedynie odrobina wielkości kuleczki grochu, aby zadziałał. Używam go głównie na lechtaczce, ale oczywiście można rozsmarować go wszędzie. Co ciekawe to działa również na mojego męża ale on unika ponieważ lubimy długo a on pod jego wpływem o wiele szybciej kończy. Swoją drogą to polecicie może coś do sexu analnego? Bo jednak zele stymulujące nie dają takiego mocnego poślizgu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...