Skocz do zawartości
Forum

Opuchnięte powieki


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Przez źle dobrany żel do mycia twarzy przez dermatolog popatrzyłam sobie całą twarz- w tym i powieki. Zanim mi to zeszło minęło ok 4-5 dni ale pod koniec okazało się że mam zapalenie spojówek. Strasznie mi łzawiły oczy dlatego poszłam na pogotowie o tam dostałam receptę na leki i krople do oczu. W ostatnim dniu kiedy miałam je stosować postanowiłam wypróbować makijaż studniowkowy, ponieważ już wszystko z oczami było "ok". Niestety okazało się, że następnego dnia obudziłam się z średnia opuchlizna na oczach. Nie wiem czy to było spowodowane makijażem powiek i rzęs czy przez to, że jak uwalam ten makijaż to trochę płynu micelarne go mi się dostało do oka ( za dużo nalalam na wacik toniku). Opuchlizna zeszła jeszcze tego samego dnia. Po jakichś trzech dniach ( czyli  wczoraj) postanowiłam znowu przetestować makijaż ale tym razem na jednym oku. Makijaż zmylam innym płynem i tym razem bardzo uważałam na to oko. Po zmyciu czułam lekkie pieczenie ale tylko przez kilka minut. Niestety znowu obudziłam się z lekka tym razem opuchlizna i tylko na tym oku co go wczoraj malowałam. Należy podkreślić że każdy makijaż miałam nie więcej niż pół godziny. Teraz moje pytanie brzmi czy będę miała opuchnięte powieki po każdym wykonanym makijażu oczu? Bardzo lubię się malować i nie wyobrażam sobie życia bez tego. W przyszlym tygodniu mam studniówkę i czy jest możliwość że jednak nie będę miała tych opuchniętych oczu? Czy mi to zejdzie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...